Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fajdalmas a szules?

Mennyire fajdalmas a szules?

Figyelt kérdés

Sziasztok

28 hetes km vagyok es mar egyre tobbszor eszembe jut a szules

En nagyon felek tole :(

Nekem a menszesz gorcsok is borzasztoak voltak..

Es a fajdalom turo kepessegem is irrto kicsi :D xd

Tudnatok meselni kinek milyen volt?

Tudom lesznek akik azt mondjak h faj stb meg ugyis at kell esnem rajta szval

Es azt is tudom h egy szules sem egyforma fajdalmilag sem


2021. máj. 30. 13:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20 neked akkor nagyon szerencses szulesed volt.:) koszonom valaszod
2021. máj. 31. 16:02
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére császár lett a vége, 2 perces fájásokra keltem éjjel. 9-ig hagytak szenvedni mert nem is tágultam. De az az érzés borzalmas. Sokkal elviselhetobb a császár utani fajdalom. Meg alapbol azt is szerettem volna, ha mar az elso is az volt. Ha lesz meg egy gyerek szerencsére az mar tuti nem fog természetesen uton megszuletni.
2021. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, off lesz, de borzasztó ezeket olvasni.

Nem vagyok egy "bezzeg nyugat", de olyan jó lenne, ha egyszer eljutnánk mi is arra szintre, hogy ne szenvedtessük fölöslegesen a nőket. Profi fájdalomcsillapítás és érzéstelenítés áll ma már rendelkezésre. Senkinek nem kéne úgy átélnie ezt, hogy "mindjárt belehal". Már bocsánat, de annyi baromságért "harcolnak" bizonyos nők, esetleg emellett is ilyen harcosan kiállhatnának.

Kérdező, mindenképp beszéld meg az orvosoddal az érzéstelenítés lehetőségét. Sajnos van olyan kórház, ami a "természetesség" oltárán semmilyen fájdalomcsillapítót nem ad. Én nem szülnék hüvelyi úton, de ha te mindenképp így szeretnél, akkor előre fixáld le, hogy legyen lehetőséged érzéstelenítést kérni.

2021. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Èn kèrtem fàjdalom csillapìtòt ès nem kaptam mert azt mondta a növèr ,hogy fàradt lenne tőle a gyerek bezzeg az oxit azt kaptam egyszer mikor 2 cm volt aztàn mikor 8 !! Akkor is. Vègül megcsàszàroztak de fogalmam sincs miert. 10 oràt vajùdtam de a csàszàr utàni 4 hèt (a 20 centis csàszàrhegemmel ) semmi volt a vajùdàshoz kèpest. 8 òràn keresztül 2-3 perces fàjàsaim voltak. Ami a legjobban fàj ,hogy mindezek ellenère nem sikerült megszülnöm.
2021. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kibírható.
2021. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!