Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most, hogy nincs orvos fogadás...

Most, hogy nincs orvos fogadás szülésre, császárnál ez működik?

Figyelt kérdés

Pl. megvan a dokim, aki az előző terhességemet is végigkísérte, császár volt. Most ha terhes lennék, ha vele előre megbeszélten az ügyeleti idejében (nyilván betöltött 38. hét után) bemennék, hogy szivárog a víz és mekóniumos, akkor megműthetne ő, nem? Gondolom simán programcsászárra se írhat ki saját ügyeleti idejében, azért gondoltam így.


nem vagyok terhes, de ha vadidegennek kéne széttegyem a lábam nem is leszek többször. Mondhat nekem bárki bármit, engem akkor is borzalmasan zavar, alapból van egy ilyen korlátom (valóban, nem csak a sima szégyenlősség, ami a nők 90%-ban megvan, ez sajnos komolyabb - nem én mondom, orvos...)


2021. okt. 22. 23:48
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

4, miért, ha nem a saját dokimat szeretném, akkor bent maradna a gyerek?! :D vagy ezt hogy gondoltad?? Ígyis-úgyis császár lesz, csak mondjuk fixen kedden délután, nem ad-hoch jelleggel... de tényleg, magyarázd már meg, hogy mit gondoltál? :D


1, de a doki nem mehet be csak úgy, mikor nincs beosztva, legalábbis én így tudom.


5, nem is kell senki elhiggye. Ez van írva a záróra és kész. Nem egyről tudok, akinél ez volt az "ok".


a 4es magyarázatára meg még mindig kiváncsi vagyok :D

2021. okt. 23. 12:59
 12/50 anonim ***** válasza:
0%
De, bemehet.
2021. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, és honnan tudod hogy most is császár lenne?
2021. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
38%
Ha egy doki ilyenbe belemegy az ultra gáz...
2021. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

mert elsőre sem véletlenül volt, második is az lesz.

Miért is gáz a doki? Mert elvállal egy olyan terhességet, amit végigkísért? Az eü szempontjából miért is nem mindegy, hogy engem műtene akkor vagy egy random kismamát? Komolyan nem értem mi a bajotok ezzel.


Nekem császárom lesz mindenképp. Neki munkaideje van. Mindenki teszi a dolgát.

2021. okt. 23. 15:57
 16/50 anonim ***** válasza:
43%
15ös, és ha a kényelmi császárod miatt baja lesz a gyerekednek hogy fogsz tükörbe nézni? A legtöbb tanulási probléma megkésett fejlődés stb köthető a vajúdás nélküli programcsászárhoz.
2021. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem biztos hogy császárod lesz. :)
2021. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy kényelmi? miért egyértelmű ezen az oldalon, hogy ha valaki nem kezd el egyből magyarázkodni, hogy miért nem szülhet hüvelyi úton, az akkor csakis egy megátalkodott kényelmi császáros lehet, aki rosszat akar a saját gyerekének?!


pláne, hogy ugyan ezek az anyák visítják a leghangosabban, hogy csak császárt neeeee, mert naaaaaagy hasi műtét amibe bele fog halni?! valahogy nem érzem a párhuzamot a két állításotokban.


Miért nem lehet a kérdésre válaszolni ahelyett, hogy megkérdőjeleznétek?!


De, császárom lesz és nem, nem kényelmi.

2021. okt. 23. 16:33
 19/50 anonim ***** válasza:
65%
Akkor el lehet menni magánkórházba, ott aztán azt választasz, akit akarsz.
2021. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
miért? fizetem a tb-met folyamatosan, mióta kijöttem az egyetemről, de 16 éves korom óta diákmunkáztam is. Első terhességemkor 4 napot voltam táppénzen. Csak befele teszek a kalapba, nem a markomat tartom, mert nekem ez jár. Semmi olyat nem kérek, ami bárhol, bárkit hátráltatna. Nem azt, hogy engem műtsön egy veszélyben lévő másik kismama helyett, vagy különleges bánásmódot biztosítson, helyezzen mások elé. Csak hogy ha végigkíséri a terhességem, akkor a munkaidejében műthessen meg. Ennyi. Ez nektek miért fáj?!
2021. okt. 23. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!