Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most, hogy nincs orvos fogadás...

Most, hogy nincs orvos fogadás szülésre, császárnál ez működik?

Figyelt kérdés

Pl. megvan a dokim, aki az előző terhességemet is végigkísérte, császár volt. Most ha terhes lennék, ha vele előre megbeszélten az ügyeleti idejében (nyilván betöltött 38. hét után) bemennék, hogy szivárog a víz és mekóniumos, akkor megműthetne ő, nem? Gondolom simán programcsászárra se írhat ki saját ügyeleti idejében, azért gondoltam így.


nem vagyok terhes, de ha vadidegennek kéne széttegyem a lábam nem is leszek többször. Mondhat nekem bárki bármit, engem akkor is borzalmasan zavar, alapból van egy ilyen korlátom (valóban, nem csak a sima szégyenlősség, ami a nők 90%-ban megvan, ez sajnos komolyabb - nem én mondom, orvos...)


2021. okt. 22. 23:48
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
52%

szerintem egy kicsit biztonságosabb olyan orvosnál szülni, aki már ismeri az előéletedet. én is bementem az összes papírommal az ügyeletre, és ott akadékoskodtak velem, stb.


de tényleg nem értem, miért fáj az nektek, hogyha amúgy is programcsászárja lesz, akkor a saját orvosa csinálja meg neki munkaidőben. így felkészülhetnek anesztessel is. nem is értem hogy mert teherbe esni a kérdező, hiszen ezzel csak lefoglalja a magyar egészségügyet, ki tudja, hányan fognak miatta meghalni. xD

2021. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
49%
Nem terhes a kérdező. Legyen programcsászárja, ki nem szarja le, de ne amiatt legyen hogy az orvosa bekamuzza hogy mekóniumos a magzatvíz és emiatt indokolt. Ugyanis a kérdésben ez szerepel.
2021. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

30, nyilván elkerülte a figyelmed, hogy a kérdés kitalált. De hát aki nem tud értelmezni, attól mit is várunk, ugye.


32, ez egy példa volt, mivel nem tudom, hogy egyáltalán kiírhat-e saját munkaidejébe. Amúgy... ez neked miért is fájna? Semmi nem történik másképp akkor sem, ha beírja, mert kell valami indok, hogy miért akkorra, meg akkor sem, ha nem kell, mert kiírnak simán az ő idejébe...

2021. okt. 24. 12:46
 34/50 anonim ***** válasza:
39%
Tegyük fel téged éppen kamu indokkal műtenek, és emiatt nem tudnak megcsászározni egy olyat, akinek tényleg azonnal szüksége lenne rá, mert foglalod az egyetlen szabad műtőt, orvost, anesztest, szülésznőt. Ha a te kényelmed miatt meghal valakinek a babája, nem tudom hogy számolnál el a lelkiismereddel, az orvosod meg elbúcsúzhat az állásától, ha kivizsgálják az ügyet.
2021. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
ember. te tényleg ennyire hülye vagy, vagy segít valaki????
2021. okt. 24. 14:23
 36/50 anonim ***** válasza:
51%
Mit nem értesz?
2021. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
62%

de egy programcsászárt bármikor is írnak ki, akármilyen orvosnál, lehet akkor is éppen lesz egy életveszélyes eset. ez nem kiszámítható dolog, akkor meg miért ne írhatnák ki akkorra, amikor az ő orvosa rendel?

nyilván ha hoznak egy életveszélyben lévő kismamát, akkor csúszik a műtét. ha éppen műtét közben jön az életveszélyes eset, az meg bármilyen rutinműtét közben előfordulhat...

2021. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
54%
34es hagyd aki a saját babájával nem foglalkozik miért foglalkozna máséval? A lényeg hogy neki könnyebb legyen, bármi áron
2021. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

38, ezt kikérem magamnak. hogy merészelsz ilyet mondani?????? takarodj a p.ba innen és szégyelld a pofádat, hogy minden háttérinformáció nélkül le mersz ilyet írni!!!!


37, neked köszi, felüdülés, hogy valaki képes felfogni egy ilyen "összetett" helyzetet...

2021. okt. 24. 15:21
 40/50 anonim ***** válasza:
40%
37es vagyok, hát sajnos nagy az isten állatkertje :D ne is foglalkozz velük, a dokid úgyse fogja azt fogja tanácsolni ami nem ideális helyzet a kórház szempontjából.
2021. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!