Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg annyira nehéz és...

Tényleg annyira nehéz és fájdalmas a szülés mint mondják? Vérzés, esetleg vágás alul ha nem elég nagy a tágulás van? Maga a szülés meddig tartott nektek? ( a fájásokat kivéve) Apás szüléssel könnyebb hogy a párod melletted van?

Figyelt kérdés
Május végére vagyok kiírva es kicsit félek hogy nem fog menni. Apás szülést szeretnénk és ez egy kicsit megnyugtat hogy ott lesz mellettem akkor is ha segiteni nem is tud. Van mitől félnem vagy nem olyan nehez mint mondjak?

2022. márc. 5. 17:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
hol szülsz?
2022. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
A Kalocsai kórházban,azert aggódom kicsit miatta mivel csak 17 vagyok és hátha az életkor miatt is más valami.A nőgyógyászom nem vette észre a picit így szülnöm kell (19 hetesen vette észre mikor másodszor mentem vissza hozzá)
2022. márc. 6. 05:46
 23/31 anonim ***** válasza:
8%
húbasszus.
2022. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
66%
Fáj a szülés, de ez kell a baba megszüléséhez.
2022. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kitartást így 17 évesen.

Örokbeadod, vagy lesz segítséged felnevelni?

2022. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A barátom és a szüleink is segiteni fognak,nem tudnám örökbeadni,így hogy már ultrahangon is láttam és a szívhangját is többször hallottuk
2022. márc. 7. 18:20
 27/31 anonim ***** válasza:
44%
En is Kalocsáhiz tartozom, de én nem ott szültem. Ott felvágnak, ha sokáig vajúdsz, én ezért szültem szekszárdon.
2022. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mármint császárra gondolok.Gátmetszés az más , az azért van ,hogy kiférjen a baba alul, és nem repedjen szét a nő. Nekem volt de gármetszés , de akkor és ott nem fájt. 😁 Fájt más.
2022. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
44%
Ja és nem a szüléstől kell félni, hanem a vajúdástól, de meg fogod tudni csinálni, nem lesz könnyű , de óra szenvedést megér a gyermeked.
2022. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%

Nekem kegyetlenül fájt a vajúdás, nagyon gyorsan tágultam, viszont a méhszáj nem akart felszállni, így oxitocint is adtak az utolsó két órában. Olyan folyamatos fájdalmam volt, mint akit kínoznak, akkor, abban a pár órában míg ennyire elviselhetetlen volt a fájdalom azt hittem nem fogom kibírni, epidurális érzéstelenítést nem kaptam, mert mire kitöltöttem hozzá a papírt meg megkaptam a beöntést már túlságosan kitágultam, hogy adhassák, azzal lehet elviselhetőbb lett volna, ezt már nem tudom meg. A szülésre már nem is emlékszem fájt e, azt se éreztem mikor vágtak (gátmetszés), nem tudom meddig tartott, de sztem max 10 perc lehetett, viszont én már olyan szinten elfáradtam a fájdalomban, meg persze mivel este fél 12-kor folyt el a magzatvíz semmit se aludtam, így alig bírtam kinyomni a babát, pedig nem volt nagy gyerek. Végül 9 óra után 4 perccel született meg. Én biztos, hogy több gyereket nem vállalok, örülök, hogy túl vagyok rajta.

1 éves kislány anyukája

2022. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!