Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg annyira nehéz és...

Tényleg annyira nehéz és fájdalmas a szülés mint mondják? Vérzés, esetleg vágás alul ha nem elég nagy a tágulás van? Maga a szülés meddig tartott nektek? ( a fájásokat kivéve) Apás szüléssel könnyebb hogy a párod melletted van?

Figyelt kérdés
Május végére vagyok kiírva es kicsit félek hogy nem fog menni. Apás szülést szeretnénk és ez egy kicsit megnyugtat hogy ott lesz mellettem akkor is ha segiteni nem is tud. Van mitől félnem vagy nem olyan nehez mint mondjak?

2022. márc. 5. 17:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
51%
1 hónapja szültem. 21 éves vagyok, és én is tök ideges voltam, hogy baromira fájni fog. Meglepő de egy fogfájás rosszabb volt mint a szülés. A fiam 49 cm, és 4800 grammal született, szóval nem kicsi baba, de mégis fél óra alatt világra jött. Volt kis fájás, de nem ez volt a legnagyobb gondom. Szülőszóbán mellettem vajúdott egy fiatal( talán velem egykorú lehetett) lány. Végig ordított ahogy a torkán kifért. Annyira idegesített, hogy ordít, hogy nem a saját rövid vajúdásomra figyeltem. Kiderült, hogy a fogadott orvosa a főorvos volt. Egyszer csak berontott a dokija, odaszaladt hozzá, és azt mondta a csajnak, hogy úgy ordít, hogy 1 emelettel feljebb az irodájában hallotta. Ne ordíbáljon, mert az sokkal rosszabb lesz. Elveszíti az erejét, és még nehezebb lesz a szülése. Arról nem is beszélve, hogy mindenki mást is zavar az ordíbálása. A másik műtőben is simán hallani lehetett, hogy a csaj ordít. Hát elég ciki volt a csajnak, még én éreztem magam kínosnak egy ilyen "letolás" miatt- (egyábkánt abba is hagyta az ordíbálást.
2022. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!