Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem kórházban dolgozik, és megtudtam, hogy az egyik szülésznő a férjem szeretője volt előttem. Mivel a kórházban dolgozik, nem is volt kérdés, hogy hol szülök, és nem is tudom, mire hivatkozzak, hogy nem itt akarok. Véletlenül sem szeretnék vele "összefutni". Férjem nem tudja, hogy tudom, és nem is merem neki elmondani, mert nem teljesen tiszta a forrás, ahonnan tudom. És van itt egy csomó szülésznő, szóval nem is nagy az esély, hogy éppen nála szülnék. Tudom, hogy kapni fogok hideget-meleget, de már nagyon szorongok emiatt, pedig még van 3 hónapom szülésig. (Amúgy meg azt mondják, hogy nagyon aranyos és jó szakember...)
2022. márc. 7. 10:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

És mi ezzel a probléma? Már semmi köze a férjednek ahhoz a nőhöz.

Ha meg nem mersz erre rákérdezni vagy szóba hozni, ott nagyobb a probléma mint gondolod.

2022. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Úgy viselkednék, mint egy felnőtt ember. 😂
2022. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
És ha elmondanál annyit, hogy egy vizsgálat során a neved hallatán valaki viccesen odaszólt valamit, amiből az jött le, hogy a férjed "ismerős a szülészeten" és ezért inkább nem akarsz odamenni, nem akarod, hogy újra kinézzenek onnan. Még csak konkrét nevet sem kell mondanod, ez elég indok kéne legyen.
2022. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha azelőtt volt a nője mielőtti ti összejöttetek volna, akkor nem értem, hogy miért ekkora tabu ez?

"Drgám, úgy hallottam, hogy előttem régen együtt voltál XY-nal, aki szülésznő a kórházban. Engem valami miatt ez frusztrál, nem akarom, hogy ő legyen bent, mikor szülök, zavarna, ha így látna, még akkor is ha neki ez munka. De nekem az járna a fejemben, hogy a csajod volt. Meg lehet oldani, hogy ne ő jöjjön be hozzám?"

Szerintem nem olyan kellemetlen kérés ez.

2022. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nálunk ez a téma sajnos tabu lett valamiért. megbeszéltük, hogy a múltat lezártuk, és senki nem kíváncsiskodik, hogy ki-kivel mikor volt együtt. Korábban rákérdeztem, hogy volt-e valaki a munkahelyén, a kérdést is hárította.
2022. márc. 7. 10:25
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

HA "valamiért tabu lett", de téged MOST zavar, akkor túl kell lépni a tabukon és beszélni erröl! ENNYI. Ha ez nem megy, akkor idövel egyre több tabu lesz, aztán nem beszéltek másról, csak a somszédok zajongásáról, majd elváltok, mert kiüresedett a kapcsolat.

Ha a pároddal nem tudsz mindenröl beszélni, aki a kapcsolatotokkal összefügg, akkor nagy baj van!

2022. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Mi sem beszélünk előző kapcsolatokról, mert felesleges. Mondjuk nálunk egyikőnket se érdekelnek a másik múltbeli “hódításai”. Kérdező, neked miért ilyen kicsi az ön-és a férjedbe vetett bizalmad?
2022. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

Felnőnék, elvégre gyereket vállalok épp....


A postas/penztaros/ovono/gyerekorvos/akárkinek lehet az exe, akkor nem veszel át majd levelet, nem vásárolsz adott üzletben, nem magy a gyerek adott oviba és a gyerekorvos a város másik felében lévő lesz?

2022. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezt félre értitek, mert nekem nem fáj, hogy hogy szeretők voltak, teszek rá, hogy kivel szexelt korábban, 100% a belé vetett bizalma, és nem érdekelne ez a nő sem, ha nem lennék éppen akkor életem talán legkiszolgáltatottabb helyzetében, és nem telibe kéne a p*ncimat a férjem exének a fejébe tolni premier plánba. De persze az is lehet, hogy ott a "helyzetben" szintén lesz*arnám, nem szültem még.
2022. márc. 7. 10:50
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért furcsállom, hogy a szülés és a levélátvétel között valaki szerint nincs különbség!
2022. márc. 7. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!