Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem kórházban dolgozik, és megtudtam, hogy az egyik szülésznő a férjem szeretője volt előttem. Mivel a kórházban dolgozik, nem is volt kérdés, hogy hol szülök, és nem is tudom, mire hivatkozzak, hogy nem itt akarok. Véletlenül sem szeretnék vele "összefutni". Férjem nem tudja, hogy tudom, és nem is merem neki elmondani, mert nem teljesen tiszta a forrás, ahonnan tudom. És van itt egy csomó szülésznő, szóval nem is nagy az esély, hogy éppen nála szülnék. Tudom, hogy kapni fogok hideget-meleget, de már nagyon szorongok emiatt, pedig még van 3 hónapom szülésig. (Amúgy meg azt mondják, hogy nagyon aranyos és jó szakember...)
2022. márc. 7. 10:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted mennyire erdekli ezt a nőt, aki szulesznokent kb napi 10 puncit lát, épp a tied? Magasról tesz rá, hidd el.
2022. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy őt érdekli, hanem hogy engem frusztrálna.
2022. márc. 7. 10:55
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a nagyobb gond ott van, hogy ezt nem mered megbeszélni a férjeddel. Én sem szívesen szülnék a férjem exénél, de azt meg aztán végképp elképzelhetetlennek tartom, hogy ha ettől tartok, akkor taktikáznom kelljen a tulajdon férjem előtt, ahelyett, hogy szemtől szembe tök őszintén megbeszéljük és tisztázzuk.
2022. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

8#

Meséld el melyik postás/boltos/óvónő stb nézne alul kitárulkozva szülés közben? 🤔


Én se repesnék az örömtől, ha a férjem valamelyik ex macája matatna a lábam között 🙄

2022. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

14!


Egyik se. De a postas nyilván elolvasna a leveleimet, a kasszas átlagnál, az óvónő meg utalna a gyerekem - ugye ennyi ésszel, mint ami itt van, evidens, nem?


A kérdező nyugodtan kozolheti a férjével, hogy Pisti, úgy hallottam a Julika szülésznő az exed, nem akarok nála szülő még véletlenül se. De ugye ehhez felnőttnek kellene lenni....

2022. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem opció a fogadott szülésznő? Igaz, hogy orvost nem lehet fogadni, de szülésznőt igen.


Így a probléma egy csapásra meg is oldódna.


Ettől függetlenül a férjeddel beszélned kellene erről.

2022. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
Miért frusztrál, ha látja? Komolyan érdekel.
2022. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Először fèlreolvastam, ès azt hittem megcsalt vele. Ìgy, hogy a kapcsolatotok előtt volt vele, tojjad le. Gondolj bele, ha a fèrjed orvoskènt az exed nemi szervèt tennè rendbe, nem gondolna bele semmi pluszt. Egy ember, aztàn jön a következő.
2022. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Mondom, még nem szültem, csak úgy képzelem, hogy nem árt az intim légkör, mások ezért szülnek otthon/fogadnak dúlát, stb. Ha az intim légkör ez esetben véletlenül épp a férjem, az exe, akit én nem is ismerek, és én, ebből én vagyok pucéran kiterítve, ez a gondolat engem frusztrál. Én ezt nem tudom jobban elmagyarázni. Értem, ha valakit ez nem feszélyezne, én azt hiszem, nem vagyok ilyen laza típus. Az utcán sem szeretek az exekkel összefutni, ráadásul köztük ez nem is legitim kapcsolat volt.
2022. márc. 7. 13:30
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
Pont semennyire nem fog érdekelni ott, hogy éppen ki a szülésznőd.
2022. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!