Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem kórházban dolgozik, és megtudtam, hogy az egyik szülésznő a férjem szeretője volt előttem. Mivel a kórházban dolgozik, nem is volt kérdés, hogy hol szülök, és nem is tudom, mire hivatkozzak, hogy nem itt akarok. Véletlenül sem szeretnék vele "összefutni". Férjem nem tudja, hogy tudom, és nem is merem neki elmondani, mert nem teljesen tiszta a forrás, ahonnan tudom. És van itt egy csomó szülésznő, szóval nem is nagy az esély, hogy éppen nála szülnék. Tudom, hogy kapni fogok hideget-meleget, de már nagyon szorongok emiatt, pedig még van 3 hónapom szülésig. (Amúgy meg azt mondják, hogy nagyon aranyos és jó szakember...)
2022. márc. 7. 10:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

TB alapon amúgy se várj intim légkört, akkor meg már akár az ex is bent lehet.

Először mindenképp a férjeddel beszélj.

2022. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezt egyelőre csak egy pletykából tudod hogy volt köztük valami. Amúgy meg ha beindul a szülés akkor az lesz a legkisebb bajod ki van ott. 😂😂
2022. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22#-vel egyet értek. Ha igaz is ez a pletyka, akkor nem tehesztmást, ha szeretőjénél szülsz. A sors ezt hozta, nem tudsz ellene mit tenni.
2022. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!