Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl lazán veszem a szülést?...

Túl lazán veszem a szülést? Mindenki izgult előtte?

Figyelt kérdés
38 és fél hetes vagyok, és saját magamat is megleptem, de még mindig nem félek a szüléstől. Egy dolog kelt bennem egy kis szorongást, az hogy nehogy komplikáció lépjen fel, de magától a folyamattól nem félek. Tudom, hogy nagyon fog fájni, de úgy vagyok vele ez csak átmeneti, kibírom, és utána minden jó lesz. Igazából még kicsit kíváncsi is vagyok hogy fog az egész zajlani. Ez normális dolog? Mindenki kérdezget, hogy félek-e már, és furán néznek rám, amikor mondom hogy nem. Én vagyok a túl naiv? Volt még valaki így? Hogy élted meg végül a szülést? :)
2022. máj. 21. 14:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan így voltam.

Benn úgysem marad alapon mentem a szülőszobára.


Ott ért egy jó kis meglepetés, hogy életemben nem gondoltam, hogy nekem ennyire is tud fájni valamim, es ekkora fájdalom hatására nem haltam bele.


De ott azt mondtam, jöhet a következő.



A 2.szülést pedig úgy vártam, mint a messiást kb.

2022. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Én is így voltam. Aztán megtudtam mi is az a szülés.

A második terhességem alatt összerándult a gyomrom, ha csak arra gondoltam, hogy nekem megint szülnöm kell.

2022. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Normális, persze. Tulajdonképpen nincs is nagyon mitől félni, úgyis túl kell esni rajta. Én sem féltem, még a kórház felé menet sem.

Csak megszokásból kérdezgetik,mert ilyenkor ez a tipikus kérdés.

2022. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Az első előtt én sem féltem, a második előtt viszont már halálosan rettegtem
2022. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem féltem. Kórházba menetkor izgultam kicsit mert nem voltam biztos benne hogy tényleg elindult.
2022. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%

Örülj neki, legalább addig is jól érzed magad.


Én nagyon paráztam már előtte, és nem alaptalanul. Nehéz azt a fájdalmat elképzelni, ami ott vár az emberre.

2022. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Elsőnél én sem féltem, kifejezetten vártam. Mivel gyors szülésem volt, nem féltem a másodiktól sem... Az még gyorsabb volt... Nyilván fájt de mivel gyors volt (1 és negyed óra) tűrhető volt a fájdalom

A harmadik viszont pokoli volt, nagy baba, komplikáció, pokoli fájdalom... Bár ez a szülés is csak 3.5 óra volt, iszonyúan fájt. Amit lenyomtam a szülőszobán hát.. Az ördögűző hozzám képest gyerekmese


Kívánom h gyors szülésed legyen 💪

2022. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem féltem,pedig császár volt. Úgy voltam lesz aminek lennie kell.
2022. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Elsőnél én sem féltem, vártam nagyon. 24 óra volt kereken az első fájástól. Az utolsó 2-3 óra kegyetlen volt. Másodiknál rettegtem a szüléstől az első perctől kezdve, sírva mentem a kórházba indításra. Másodiknál kértem EDA-t, így gyorsabb is volt és fájdalom sem volt :)
2022. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Elsőtől és a másodiktól sem féltem. Teljesen normális, ha nem félsz. Könnyű szülést kívánok!
2022. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!