Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elégedettek voltatok az...

Elégedettek voltatok az étellel, amit szülés után a kórházban kaptatok?

Figyelt kérdés

Érdemes a férjjel behozatni ételt, vagy el lehet viselni amit adnak?

Az Uzsokiban fogok szülni, ha ez számít.



2022. máj. 22. 13:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
24%
Sosem értettem ezt az étel mizériat...Bakker, ez nem hotel, hanem kórház. Nem mesterszakacsok főznek egy Michelin csillagos étteremben. Pár napot ki lehet bírni kenyéren és vízen is.
2022. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
48%
Én is az uzsokiban szültem, szerintem szörnyen pocsék volt a kaja, pedig én menzán nőttem fel. De olyan éhes voltam, hogy mindent megettem. Én ha éhes vagyok, nem nagyon válogatok, de attól még kegyetlen rossz és kevés volt, amit adtak.
2022. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
12 vagyok, viszont van büfé meg kiskonyha, ha nem tetszik, vitess be vkivel kaját vagy vegyél ott.
2022. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Derjaderja ***** válasza:
87%

2 császárok volt 2 különböző helyen.

Az első után normál étrendet kaptam a kórházban pl csirkecomb rizzsel és még is ettem. Joghurtot, nasit, gyümölcsöt kaptam otthonról csak. Ez teljesen oké volt.


A másik egy őskatasztrófa volt, az volt a téveszmejük, hogy műtét után csak petesejt lehet enni.3 napig minden nélküli húsleves, botmixerrel régészet nyúlós "krumplipüré" volt a menü. És akkor menjél nagyvécére... ráadásul geszt diabos voltam, a diabetológus utasított direkt, hogy a szülőszobán see hagyjam abba a diétát és utána se. Hozzá is voltam szokva egy rostmennyiséghez.

Ráadásul covi volt, csak hideg ételt lehetett küldeni. Szóval purpur kenyeret, téliszalámit és zöldséget ettem meg halkonzervet az ottani kaja helyett. Kefirt néha adtak.


Szóval abszolút lutri.

2022. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Derjaderja ***** válasza:
14. Ja és a covid miatt nem volt büfé.
2022. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Derjaderja ***** válasza:
Petesejt =pépeset
2022. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
82%
Nekem császárok volt és teljesen normális kajákat kaptunk.
2022. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
14%
Annyi időre se tudtam letenni a babát, hogy evőeszközzel egyek, úgyhogy nem volt olyan problémám, hogy mi a kaja mert nem ettem :D
2022. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%

#11

Tehát nem érted, hogy miért kellene emberszámba venni a betegeket?

Nemrég láttam facebookon egy videót, hogy az egyik szülészeten a kismama ököllel ütötte a zsemlét, de az olyan kemény volt, hogy megbsem repedt.

Nézd meg milyen menüt adnak egy osztrák, vagy egy német kórházban... nem ők csinálják rosszul ;)

2022. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én sem várom el a luxus kaját, de az a szomorú valóság, hogy még a börtönben is jobb, gusztusosabb kaját esznek a rabok, mint a betegek a kórházban.
2022. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!