Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elégedettek voltatok az...

Elégedettek voltatok az étellel, amit szülés után a kórházban kaptatok?

Figyelt kérdés

Érdemes a férjjel behozatni ételt, vagy el lehet viselni amit adnak?

Az Uzsokiban fogok szülni, ha ez számít.



2022. máj. 22. 13:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

11-es, senki nem hotel ételeket vár el, de mikor én bent voltam, szó szerint ehetetlen volt, pedig munkámból adódóan elég sok helyen kell ennem, és nem vagyok kényes.

Ráadásul covid alatt csomagot is bizonyos időpontokban lehetett feljuttatni, és volt, hogy a délben behozott csomagot este 8-kor hozták fel... Meg nem is tudtak minden nap küldeni csomagot.

Ami ehető volt, meg kevés volt nagyon. De akkor legalább ésszerűbben működött volna a csomag feljuttatás, de az sem, ennyivel kellett beérni, és lábadozó kismamáknak, meg úgy általánosságban egy betegnek sem tesz jót az éhezés, még ha mindent megeszik is.

2022. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
8%

"Tehát nem érted, hogy miért kellene emberszámba venni a betegeket?"


Szulesrol volt szó, nem betegségről. Külföldön hazakuldenek 3 óra múlva. De amúgy meg kapsz enni, max nem luxus minőséget.

2022. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok válogatós, a menzás kaját szerettem, így úgy indultam neki, hogy nem fogok éhenhalni vélhetően. Egy valami víz állagú spenótszerű cuccot nem tudtam leküzdeni, de egyébként mindenbe beleettem legalább. Borzasztó nem volt, de tápláló sem. Mondjuk két vizes zsemle, meg egy kefír nekem nem kaja. A kefírt nem szeretem, innentől kezdve egyem a száraz zsemlét magában? Na mindegy... én úgy készültem, hogy csak ezért ne kelljen behívnom a férjem, ha úgy alakulna. Vittem két májkrémet, meg két Polcz-os kaját, amit csak melegíteni kell, ha ehetetlen lenne a benti kaja. A májkrémeket megettem reggelikre és az egyik Polczos kaját is. De amúgy sokan rendeltek oda, vagy a büfében is lehetett kapni melegszendót pl. Apuka is vihet be... Szóval éhenhalni azért nem kell. :)
2022. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen.


Reggelire 1 szelet kenyér, 2 szelet felvágottal.

Ebéd az finom volt mindig, alap esetben felnőtt adag. De én mind a 2 szülés után meg tudtam volna enni egy lovat is, igy nekem kevés volt. De finom volt. Minden nap leves (1x májgombóc, egyszer húsleves, mev egyszer paradicsom leves). Második (első nap petrezselymes krumpli sült csirkével, masodik nap krumlis tészta, harmadik nap volt a legfinomabb, rízstészta (életemben először ettem) sült hallal és kapros öntettel).

Plusz minden nap alma.

Nekem nagyon bejött, de mondom, éhes maradtam.


A vacsiról meg nem is beszélve. 1 szelet kalács kakaóval. Másnap 1 szelet kenyér joghurttal... szoval baromi kevés.



Nekem minden nap volt egy "ügseletes" aki jött látogatni és hozott enni.


2021szeptember végén szültem

2022. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok válogatós, szinte mindent megeszek, de a 3 nap a kórházban felért egy masszív fogyokúrával. Egyedül a reggeli volt olyan, amire rá tudtam fogni, hogy ehető. De a férjem hozott be pár pogácsát, ilyesmit. Főtt ételt nem akartam bevitetni.
2022. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Reggeli egy szelet kenyér, 2 szelet szalámi egy alma vagy egy müzliszelet. Ebéd valami leves, általában tészta valami felismerhetetlen szósszal és hússal, egyik nap met rizsfelfújt pudinggal, vacsora pedig egy kifli és egy joghurt. Az ebéd nagyon kevés szokott lenni, kb óvodás adag.
2022. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Váci kórházban szültem. Ehető volt az étel de jól nem lakik vele az ember. Akkor látogatási tilalom volt, délután lehetett csomagot leadni. Párom hozott gyümölcsbefőtett meg kekszeket, mondtam neki h főtt ételt ne hozzon, azt a 3 napot elvagyok így. Reggeli meg vacsora ilyenek voltak, hogy 1 kifli kefírrel, vagy 1 zsömle 1 szelet felvágottal, 1 szelet toast kenyér maci sajttal. Ebédhez minden nap volt leves(só nélkül), krumpli püré valamilyen natúr hússal, meg volt egyszer valami meggyes szósz hússal na azt nem ettem meg.
2022. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
74%

22-es válaszoló, te tényleg ennyire korlátolt vagy? :)

Oké, a TERHESSÉG általában nem betegség. De azt ne mondd már nekem, hogy egy szülés szerinted semmiség és semennyire sem viseli meg a nőket...


A kérdésre a válasz:

Én magánkórházban szültem, maximálisan elégedettek voltunk a férjemmel a benti ételekkel. Pedig én alapból nagyon finnyás és válogatós vagyok.

2022. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ételek a korházakab szülészeten valakinek izlik, valakinek nem. neten olvastam cikket erről és voltak képek mellékelve, hogy külföldi szülészeten és a magyar szülészeten mint kapnak a kismamák.
2022. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem szülés, hanem egyéb kisműtét párnap benn tartózkodással.

Direkt szóltam, hogy cöliákiám van, diétázom. Első reggeli: májkrém, rajta az első vastagon szedett a búzaliszt. :D


Na, ezek után semmit! nem ettem meg, amit ott adtak, és hogyha a férjem nem veri ki a balhét, hogy márpedig nekem hoz be napi öt étkezésre való ennivalót, akkor szépen éheztem volna, míg benn vagyok.

2022. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!