Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elégedettek voltatok az...

Elégedettek voltatok az étellel, amit szülés után a kórházban kaptatok?

Figyelt kérdés

Érdemes a férjjel behozatni ételt, vagy el lehet viselni amit adnak?

Az Uzsokiban fogok szülni, ha ez számít.



2022. máj. 22. 13:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem várunk fejedelmi ételeket, de hogy mit tudnak elrontani egy sima hús-rizs kombón is, az rejtély 😆
2022. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
4%

28!


Külföldön pár órával q szülés után haza mész, fel se merül, hogy etetni kellene.

2022. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
86%

32-es, ez nem igaz.


Patológiás szüléskor haza nem mész, de mondogasd csak a hülyeségeidet.

2022. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom milyen az a patológiai szülés, kedves, de azt igen, hogy pl Hollandiában 3 órával a szülés után már mész haza, csaszarmetszes után pedig 2 nappal.
2022. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Fárasztó96 ***** válasza:
Kétszer voltam kórházban (nem szülés miatt), epeműtét után türhetö kajákat kaptam. Első alkalommal (egyéb okok miatt húzták 3 hétig a kivizsgálásokat), volt, hogy kevésnek éreztem az ételt, de amit adtak, az izlett (azóta nem eszem meg a bolti gejl édes süteményeket-üdítőket)
2022. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
86%

34# Én örülnék a legjobban, ha szülés után hazaengednének és otthoni körülmények között regenerálódhatnék biztosítva szükség esetére az azonnali gyermek- és szülész-nőgyógyász szakorvosi vizsgálatot.

Ez csak abban hibádzik (és ezáltal totál felesleges hasonlítgatni más országokkal), hogy most minimum 48 órát KELL kórházban tartózkodni. És az egészségügy is tudjuk milyen állapotban van, kellett pl. ügyeletre menned valamiért? Hát mindent mondanék csak azt nem, hogy hazai körülmények között nyugodtan hazajönnék előbb a kelleténél, mert tudom, hogy hamar segítséget kapunk, ha gond van...

Na és akkor ha már ott tartunk, hogy ez így van és ha tótágast állsz meg a fél világot felsorolod, ahol nem így van, itt akkor is így van... Akkor nem érdemelné meg az ember az emberi bánásmódot? Világra hozott egy gyermeket. Varrt sebei vannak a legtöbb esetben, ellát egy újszülöttet, be kellene indulnia a tejelválasztásnak. És eléd dobnak egy szelet kenyeret meg egy szelet párizsit, hogy nesze, jó étvágyat. Értem én, hogy nincs menüválasztás, meg anyámkínja, de zöldség? Gyümölcs? Vagy bármi TÁPLÁLÓ, ami hozzáadna a gyors felépüléshez és nem csak üres kalória? A meleg ételízesítős üres víz, amit húslevesnek csúfolnak, nem fog segíteni...

Az egészségügyi rendszernek is az lenne az érdeke, hogy a bentlévők (akár kismamák, akár betegek) mielőbb erőre kapjanak.

Mondom mindezt úgy, hogy leírtam, hogy én egy kaja kivételével mindent megettem, mert nem vagyok finnyás. De azért azt nem mondanám, hogy ízorgiák értek és azt sem, hogy nem köptem vattát a reggeli zsemle+párizsi kombótól. Nem hiszem, hogy durva lenne mellé tenni 2-3 szelet uborkát, paradicsomot, paprikát, egy darabka maci sajtot és már is táplálóbb az a reggeli, amire egy szavam nem lenne.

2022. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Debrecen Kenézy: kifejezetten finom és bőséges az ebéd!
2023. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!