Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez hogyan lehetséges? Pláne...

Ez hogyan lehetséges? Pláne akkoriban?

Figyelt kérdés

II. Erzsébet királynőről köztudott, hogy az első gyermekét császármetszéssel szülte 1948-ban. Utána még született 3 gyermeke.

Oké, hogy a királynőnek a legjobb orvosok állnak rendelkezésére, de nem durva 3 vbac egy császár után abban az időben? Vagy a többi gyereke is császárral születhetett?

Biztos, hogy Károly császárral jött a világra, ezt nem a szennylapok írták, egy a szülés utáni interjúban is megerősítették.

4 császár, de 3 vbac is nagyon durván hangzik. Szerintetek melyik a valószínűbb?


2022. jún. 7. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért hangzana durván, hogy egy császár után háromszor szül természetesen? Nem 3 vbac, hanem 1 vbac és két vb :P
2022. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy az kockázatos.
2022. jún. 7. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már régóta fel akartam tenni ezt a kérdést, és most, hogy megláttam a 4 császáros kérdést, gondoltam kiírom gyorsan. A másikat nem láttam.
2022. jún. 7. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mai világban is előfordul, hogy első császár és a többi hüvelyi szülés lesz.
2022. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!