Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon tönkre lehet menni...

Nagyon tönkre lehet menni odalent a természetes szülés után? Melyik szülést tartjátok előnyösebbnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért választja ilyen sok anyuka a császárt, mert szerintem hiába hogy gyorsabb és fájdalommentesebb, de a felépülés viszont annál rosszabb és nehezebb. Nektek tönkretette a hüvelyeteket a sima szülés? A kitolás mindenkinek fáj? Ezekre lennék kíváncsi.
2023. jan. 30. 18:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
80%
Azért az már tényleg megavicces, hogy az egészségügyist is lepontozzátok meg kimagyarázzátok. Csodákra képes a hit, az biztos. Ha máshol nem fejben biztosan.
2023. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
28%
#32, bocsáss meg kérlek, hogy a saját tapasztalatunkat írjuk le, és nem azokét a nőkét, akik terhesség előtt sem voltak a toppon, és/vagy a szüléssel is megszívták. Én tényleg nagyon sajnálom őket, mint ahogy azt is, hogy egészségügyisként hazugnak titulálod azt, aki azt meri állítani, hogy márpedig ő köszöni szépen jól van egy hüvelyi szülés után is. Gáz, hogy ilyen emberek is dolgoznak ebben a szektorban. És még meg vagy sértődve, hogy nem találtatik hasznosnak a válaszod, mely szerint mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Ha bokros teendőid közepette jut egy kis időd, meséld már el légyszi, hogy miért hazudnánk így arctalanul és névtelenül a válasznál? Hogy jól kicsesszünk a kérdezővel, hadd szüljön csak természetes úton, aztán majd biztos hogy elhagyja a férje mert harangozni lehet benne? 😂 Az űrben jártál már amúgy? Vagy hogy a Föld nem lapos, azért elhiszed anélkül is, hogy a saját kis szemeiddel láttad volna?
2023. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm természetes szülésnél annyira szétrepedt, hogy másfél órán keresztül varrták. Utána lett egy narancs nagyságú hematómája, ami miatt fel kellett nyitni a gátsebet újra, kitisztítoták és drenálták. Hónapokig inkontinens volt, pelenkanadrágot hordott, most már a székletét tudja tartani, a vizeletét még sokszor nem sikerül tartani, mert csak akkor érzi az ingert, amikor már késő, nem ér oda, illetve köhögéskor, nevetéskor vagy ha nehezebbet emel elcseppen, de legalább pelenka helyett elég egy vastag tena betét is. A szex még szóba se került, a gondolattól is rosszul van, nem csak a fájdalom miatt, de undorodik saját magától.

A szülésnél egyébként nem volt semmi komplikáció ezen kívül.

2023. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

42-es, jó fej vagy! 😂

Igazad van. Egyébként egyaltalan nem értem, hogy valakinek miért baj az, ha sok olyan választ kapok, hogy az illető nem ment tönkre szülés után, azaz jól érzi magát, és a szexuális élete is jó.

Miért, 32-es, neked jobban esne ha itt mindenki elkezdené rémisztgetni az embert? Vagy nem tudom...

2023. febr. 1. 15:15
 45/46 A kérdező kommentje:
43-as oh sajnálom a barátnőd hogy így járt, viszont én azt olvastam, hogy nagy eséllyel akkor reped szét a kismama természetes szülésnél, ha oxit adnak be, és a baba jönni akar, de a tolófájás nem.
2023. febr. 1. 15:18
 46/46 anonim ***** válasza:
74%
Voltak tolófájásai, 2-3 nyomásra kint is volt a baba, első gyerek, 3420g, szóval nem annyira óriás... utat csinált magának. A barátnőm ha megint terhes lesz, csak császárral szülhet.
2023. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!