Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megéri a szülési fájdalom? Ti...

Megéri a szülési fájdalom? Ti hogy éreztetek közben? Nálatok előjött az a gondolat, hogy bele fogtok halni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az egyetlen fájdalom, aminek értelme van, a többinek nincs.

Ti jobbra vagy rosszabbra számítottatok? Ki lehet bírni?


2023. márc. 4. 19:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
Ki lehet bírni. Ettől függetlenül majdnem sikerült belehalni a szulesbe. De nem a fájdalomba. 😀
2023. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon féltem tőle, pedig nem alacsony a fájdalomküszöböm, de elképzelni sem tudtam, hogy fog kiférni, ha természetes úton születik meg:-) Rosszabbra számítottam, de persze nem volt azért kellemes/fájdalommentes történet. A vajúdás ¾-e szinte semmiség volt, utána azért már „komolyodott” a helyzet, és sokakkal ellentétben nekem a kitolás volt a legnehezebb. Többedjére sikerült csak, és volt olyan, amikor már lehetett látni a fejét, de visszacsúszott. Azt nem kívánom senkinek, de nagy erőt adott, hogy következőre, ha törik, ha szakad, de megszülessen a bébi:-) Ami pozitív szülésnél, hogy nem folyamatos fájdalom van, tehát vajúdás, kitolás közben lehet pihenni, rákészülni az újabb „körre”, ill. nálam az apuka jelenléte is nagy segítséget nyújtott.
2023. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén írtam a végét, fájások között lehet pihenni, van szünet.
2023. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
En karomkodtam,h soha tobbet nem szulok, elso es utolso. 8 oran at fetrengtem oxival es semmit nem nyiltam. Iszonyu megkonnyebbules volt,h hoztak a csaszaros papirokat, nagyon orultem.
2023. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!