Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy éreztétek magatokat...

Hogy éreztétek magatokat hüvelyi/császáros szülés után? Mindenkinek nagyon hosszú a felépülés?

Figyelt kérdés
Milyen úton szültetek?
2023. márc. 17. 12:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok. Abszolút nem gondolom különb dolognak azt ha valaki hüvelyi úton szül, nem is ezt írtam . Ez az, hogy tévesen azt hiszik, hogy a császár milyen könnyű és ők maguk választják a hüvelyi szülés helyett.

Persze minden nőnek joga van eldönteni , ez vitán felüli.

2023. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Igen, a császár nem közben fáj, hanem utána, és az sokkal nagyobb szenvedés, mivel a fájó sebbel kell felkelni, (akár óránként is ha nagyon rossz alvó a baba) fáj a köhögés, tüsszentés, stb.

A hüvelyi előtte fáj

2023. márc. 18. 21:10
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ebben az országban nincs joga eldönteni hivatalosan.


Itt az a hivatalos hogy akkor lesz császár ha indokolt. Hivatalosan nem lehetne indok az, hogy jaj hogy néz ki majd utána ott lenn. De ez a rendszer rossz, mert végülis ha valakinek az a fontosabb hogy az hogy néz ki akkor az.


Amíg nem jut el ez az ország rendszer szintén is oda, hogy kimondják hogy a saját tested felett rendelkezhetsz, addig úgyis egymást fogják piszkálni ezzel a primitív nők.


Igazából az orvos ha megfelelően tájékoztat egy felnőtt nőt akkor annak meg kell értenie és kellene tudni döntenie de ugye itt nem dönthet hivatalosan csak max "van az a pénz" amiért kívánságműsor lesz

2023. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Látom, mindenki felpattant császár után. Akkor én félreérthetően fogalmaztam. Én is egyből felkeltem, amikor mondták. Jöttem-mentem, elláttam a babát. Amikor hazajöttünk, másnaptól már mentünk sétálni. Sőt, a nagyobbat hoztam, vittem suliba, edzésre, stb… nem állt meg az élet, nem fetrengtem egész nap kínomban. Csak van viszonyítási alapom. Mindkét fajta szülés után ugyanúgy csináltam mindent, de császár után nagyon fájt és nem csak 2 napig. És tudom, milyen a regenerálódás mindkét esetben. Ég és föld! Akinek mindkettőben volt része, nem mondja, hogy a császár leányálom.
2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi mindkétszer, és Németországban. Az első kórházban, siettetve, nyomták a hasam, hátonfekve, gátmetszés, amire a mai napig emlékszem, és hetekig fájt utána, mert rosszul és rosszkor varrtak össze. Maga a szülés is borzasztó volt a belenyúlkálás miatt. Nagy súlyú baba, vállaelakadással.


A másodikat születésházban szültem, nagy súlyú baba, jóval nagyobb fejátmerő is, mint az első, szabadon választott póz, saját tempójú vajúdás, semmi gátmetszés, az icipici repedést, ami lett sem engedtem varrni, de mondták, hogy nem is feltétlenül muszáj. Begyógyult 3 nap múlva. Én mnég egyszer fekszívódó varratot nem akartam, sem szenvedni a gátmetszéssel. 4 órával a szülés után már otthon voltunk. A nagy súly miatt megviselt a szülés, de csak olyan szempontból, hogy többet kellett pihennem. Lelkileg és egyébként ezt leszámítva fizikailag is teljesen jól voltam, 2 hét volt, amire azt mondom, hogy a gyermekágy vérzés volt a legkellemetlenebb benne, és addig voltam lelkileg is kicsit a hormonok hatása alatt, utána nagyon jól éreztem magam (amennyire a kevesebb alvás engedte).

2023. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!