Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés 2 óra alatt? Hihetetlen...

Szülés 2 óra alatt? Hihetetlen, de mégis igaz!

Figyelt kérdés

Jövő hétre vagyok kiírva(első baba), tegnap beszélgettem az egyik ismerősömmel, aki már megszült.Azt mondta hihetetlen csoda szülése volt, 9kor elfolyt a magzatvíz, mire beértek a kórházba 5újjnyira nyitva volt, a magzatvíz elfolyástól számítva 2 óra kellett, hogy megszülessen a baba:)

Pedig normál súlyú volt a kis fickó, az anyuka meg kb 150 cm magas.

Csak gondoltam leírom, mert annyira sok "rémisztő" szülésről lehet hallani, amiért olyan sok kismama fél ettől.

Szóval fel a fejjel "sorstársak":)És ha valakinek van hasonló pozitív sztorija azt szívesen olvasom/olvassuk:)


2010. okt. 11. 13:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésem nekem is hamar lezajlott...este 19 kor vittek a szülöszobába fájások nélkül..19:30 kor kezdődtek a fájásaim és 20:47kor megszületett a gyönyörü kislányom!
2010. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét babám nagyon hamar megszületett, két órán belül. A szülésből mindkétszer az utolsó negyed óra volt a legkeményebb, de az is bírható. Szerintem a testi adottságokon kívül az is fontos, hogy ne féljen az ember a szüléstől, és ne pánikoljon előre, feleslegesen.

Mindenkinek könnyű szülést és jó babázást!

2010. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

köszi nektek is:)

jó ilyen szülésekről hallani.Én sem félek, nem aggódom miatta, könnyű szülésre készülök:D

2010. okt. 11. 14:51
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt ilyeneket olvasni! :)

Én most nem mesélem el az én szülésemet, mert én nem voltam ilyen szerencsés, és itt most nem beszélünk elrettentő példákról...

Ha nem felejted el, majd írd meg, hogy végül milyen szülésed volt!

2010. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
2. babával 20:36-kor vették fel az adataimat a szülőszobán, s 21:35-kor megszületett a kislányom....
2010. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 15.15 kor jöttek a fájások,rögtön 5 percesek.19.15 kor már a karomban volt.1. baba.

2010. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

köszi nektek is:)

ha nem felejtem el, akkor megírom, remélem be tudok majd állni a könnyen szülők sorába:)

2010. okt. 11. 16:20
 18/50 anonim ***** válasza:
Az én történetemet még én sem nagyon hiszem el, folyton azt kérdezem hogy nem aludtam e át. Szóval eddig 3 gyereket szültem, október 31.-ére várom a 4.-et. Az első szülés volt a legérdekesebb. Valamikor reggel 8 óra körül felébredtem, olyan 10 perces fájásokra, de még nem is volt igazán erős. Fogalmam sincs miért, de valami olyan érzésem volt, hogy csak 10 perces fájások ellenére is be kell menni már a kórházba, megvizsgááltak, még olyan 8 órát jósoltak. Hát lám lám, a vizsgálat után, már 4 percre kint is volt a kislányom. Fogalmam sincs mi történt :) esetleg átaludtam a fájdalmat vagy valami? Nem értem én sem :) a 2. gyerekem is ilyen gyorsan kijött, csak ő pont 6 percre :) az utolsó pedig csaknem 2 órára
2010. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

huuuh...aszta!!!nem semmi.Kívánom hogy a negyedik babád is ilyen könnyen megszülessen:)

És hasonlót kívánok magamnak is :P

2010. okt. 11. 20:44
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3 gyereket szültem 2 órán belül, igaz 2 inditott volt és nagyon brutál.
2010. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!