Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz, vagy szimpla...

Magzatvíz, vagy szimpla bepisilés?

Figyelt kérdés
Hajnalba arra keltem, hogy "àzom" tócsa lett alattam. Ez volt hajnali 4kor. Azóta enyhe derékgörcsöm van. Annyira tudja nyomni a baba a húgyhólyagot, hogy ilyen szinten bepisijek álmomba? Vagy azért biztos ami biztos menjek be a nőgyógyra. (5hetem még hátra van a szülésig)
2023. szept. 6. 09:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes voltam mikor arra keltem hogy tiszta víz a matracom,nem pisi volt nem is magzatviz egyszerűen leizzadtam bújkalt bennem valami natha vagy islyesmi, es tiszta víz voltam reggelre.
2023. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt 3 hete. Mi reggel bementünk a kórházba, el hajtottak, hogy ez nem magzatvíz volt (pedig szültem már és tudom, milyen, de a kórházban épp nem szivárgott belőlem. Utána egész nap szivárgott a magzatvizem, estére elindultak a fájások,azonnal 2 percesek, épphogy beértünk időben. Ha neked is folydogált azóta, inkább menjetek vissza a kórházba és ne hagyd magad lepattintani.
2023. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Orvosok előszeretettel nézik hülyének a kismamát és mondják rá hogy bepisilt. Sok ilyen sztorit hallottam már.
2023. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon rondàn viselkedtek velem egyébként, lekezelően, bunkó hangnemben, el is kezdtem emiatt most félni a szülèstől :( nagyon remélem, hogy amikor beindul, nem a mai dolgozókat fogom ki. Annyira megvizsgàltak, hogy most este is még dől a vér belőlem.
2023. szept. 7. 00:14
 15/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező! Borzasztó mit meg nem engednek maguknak egyesek az egészségügyben. Ne félj a szüléstől, ott élesben már remélhetőleg nem így fognak viselkedni.

Melyik kórház ilyen "emberbarát"?

2023. szept. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
És nem mentél vissza vérzéssel?Nem normális dolog,főleg,ha dől.Szerintem simán szülsz már,csak leráztak.Nem létezik,hogy annyira bepisiltél,és se észre nem vetted,se nem volt pisi szaga.Nagyon remélem,hogy jól vagytok.Nem szabad hagyni,hogy hülyének nézzenek.
2023. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érzed magad, Kérdező?

Elmúlt a vérzés??

2023. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én így nem lennék nyugodt. Megnézték a magzatvíz mennyiséget? Vagy csak hüvelyi uh volt?

A vérzés sincs rendben.

2023. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hasi ultrahangot csináltak, átlagos a magzatvíz mennyiség. Fel is nyúltak, a méhszàjam nagyon vérzékeny azt mondták, azt sértették meg, baromira fájt egyébként a vizsgàlat. Mondták, hogy pár napig elképzelhető a vérzés, azt tekintsem "normàlisnak". Ma reggelre egyébként márcsak alvadt vér darabok távoznak meg bordós véres folyàs, élénk piros vér màr nincs mint tegnap estig volt. Úgyis tudtam csak hazajönni, hogy adtak egy nagy köteg papírt, hogy hagyjam benne az alsó neműmbe amíg hazaérek. Ez a megyei kórházunk. :( Engem a lelki része jobban megviselt, mint a vizsgàlat. Az volt a bajuk, hogy hozzàjuk mentem a kórházba, nem a szakrendelőbe ahova tartozom, ezért kaptam a lekezelő bunkó viselkedést. Védőnőm tanácsára mentem a kórházba, ő mondta, hogy ide menjek, ne a szakrendelőbe, mert ha valóban víz és beindulna ott nem tudnak mit csinálni velem, max mentőt hívni.
2023. szept. 7. 11:29
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak azt tudom mondani,hogy ott dögöljön meg az összes,aki így viselkedik,és még hőbörög,hogy kevés a pénz.Én 5 gyereket szültem állami ellátásban,olyan kórházban,ami nincs ágyon magasztalva,sőt..de egy rossz szavam nem lehet.A körülményekről meg nem ők tehetnek.Szomorú,hogy nem mindenhol van így.Én a helyedben azért tennék panaszt a betegjogi képviselőnél,mikor túl vagyok mindenen.Vagy nem is tudom,az is lehet,hogy még előtte kellene.Nagyon sajnálom ami történt,de ne félj,azzal gátlod magatokat a folyamatban.Koncentrálj magatokra majd.Próbáld elengedni a füled mellett,ha bunkók,és legyen veled valaki.Már ha szeretnéd persze.Kitartást,könnyű,gyors szülést kívánok!
2023. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!