Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiment a divatból a természete...

Kiment a divatból a természetes szülés?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, már van 2 gyermekem, és most várom a férjemmel a harmadik lurkót. amolyan késői babó. 24 ill 27 voltam, mikor a gyermekeim születtek, ezért gondoltam eljárok tornára, tanfolyamra. a sok kismamával nyilván sok téma előkerül, többek között a szülés is. megdöbbenve tapasztaltam, hogy 3-4 kismamából legalább 1 előre úgymond megvette a császármetszért. többen is elmondták, hogy már olyan nőgyógyászhoz is jártak teherbeesés előtt, akinél ez megoldható, megbeszélték az összeget, stb. mikor megkérdeztem miért azt mondták többen, hogy egyrészt ő nem fog szenvedni, másrészt neki nem lesz tönkretéve a vaginája, egy nő ennyit a párjáért igenis meg kell, hogy tegyen. különbenis kényelmesebb, a sebnek alig marad nyoma, amúgyis elmaradott dolog a szülés, maradjon meg azoknak, akiknek nicns pénze moernebbre.

az én időmben még megszültük a gyerekeinket, szenvedés ide vagy oda. félreértés ne essék, ha orvosi okai vannak a császárnak, akkor semmi gond nincs vele, sőt akkor a világ legjobb találmánya. de már tényleg elmaradott természetesen szülni? engem ez annyira ledöbbentett. egyik szülésem sem volt könnyű, de mindegyik életem legcsodásabb élményei közé tartozik.


2010. okt. 17. 15:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nők...:D
2010. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ebben nem a kismamák a hibásak, hanem a környezet, az orvosok. Leginkább az orvosok!!!

Azért egy császár elég komoly fájdalommal jár, baromi kellemetlen mikor a gerincednél matatnak és böknek a tűvel... Brrrr :S Összenövések...

De persze a dokinak ez sokkal egyszerűbb, hisz nem kell 12, 24 vagy akár 30 órát a kismamival lennie, csak fogja és félbevégja. Jó kis pénzt kap érte és mehet is a dolgára.

Aztán ott van a környezet, akik szeretnek nagyzolni! Így fáj, úgy fáj a természetes, a császár fájdalom mentes.

Vagy a másik, akiknek császárjuk volt, de a saját gyengeségüket félnek bevallani és hárítanak inkább.

Aztán ott van a kismama, aki minden zagyvaságot elhisz és szentül meg van győződve, hogy jól cselekszik és ha letesz egy valag pénzt, semmi gond nem lehet!

De aztán majd a 2. császárnál nézhet nagyokat, amikor égetik el az összenövéseket és 3-4 év után is nyomát vélik felfedezni egy esetleges gyulladásnak!

Sőt a tejcsi sem fog beindulni és rögtön a tápszerhez nyúlnak majd!

Ők lesznek a tökéletes anyák :)


Az a k**** nagy baj ezzel a világgal, hogy mindenki csak a külsőségeket nézi! Undorító...

2010. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!