Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültetek JÓ...

Melyik kórházban szültetek JÓ tapasztalattal 2023-ban?

Figyelt kérdés
Csak Budapesten, és elsősorban a személyzet hozzààllàsàra és a kórterem, szülőszoba(meg ahol a csecsemőket tartják)elhelyzkedésére vagyok kíváncsi (vannak olyan helyek ahol a frissen szült anyuka kénytelen àttolni idegen emberek között az ambulanciàn várakozók előtt az újszülöttjét,ha a kórtermébe akar menni a csecsemő osztàlyról...na ilyet nem akarok!! Meg olyat se hogy miközben szoptatok idegenek jönnek be az utcáról làtogatni a kórterembe..) a felszereltség màsodlagos.. kérlek írjàtok meg kaptatok-e fájdalomcsillapítót,kellett-e érte könyörögni,vagy előtte meg kellett beszélni?..

2023. okt. 30. 10:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Megmondom őszintén, mivel egyik kórházzal sem voltam elégedett, így a Maternityre mentem szülni. Eredetileg a János lett volna...


Az ellátás az anya- baba oldaláról non-plus ultra-(és itt nem kényelmi, hanem orvosi dolgokra gondolok-jön a csecsemős bármi kérdésed van, jön szoptatási tanácsadó) első perctől kezdve együtt voltunk ahogy megszületett sosem vitték el. Nem raknak össze idegenekkel. Minden patyolat tiszta. Gyereknek pelenkát, krémet mindent adnak (kisruhát is). Adnak fájdalomcsillapítást szülés során és utána is.

Látogatók a szobába jöhetnek.

2023. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Jó,nekem nincs másfél millióm egy szülésre...de azért köszi
2023. okt. 30. 12:11
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is babaváró hitelből volt!
2023. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mi azt beleinvesztàltuk az önerőbe,csak így tudtunk új építésű egyedülálló családi házat venni..
2023. okt. 30. 12:55
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Péterfy. Lepusztult amúgy, de az ambulancia a kórház másik végén van. A csecsemős szoba meg a kórtermek egy folyosón vannak, nem kell áttolni sehol. Alapvetően veled van egy szobában a gyermek, ha mész tusolni vagy valami, akkor kitolhatod a csecsemősöknek. Viszont ha nem alapítványi szobában vagy, akkor a fürdő/wc szívás.
2023. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mit jelent az hogy nem alapítványi szoba, és mit értesz ez alatt hogy szívás?
2023. okt. 30. 18:23
 7/32 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapító?
2023. okt. 30. 18:24
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen hogy mi hol szültünk, ha nem az a te körzetes kórházad, kevés eséllyel szülhetsz ott.
2023. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Jánosban, és nem is szülnék máshol. Kinézetre lepukkant, de szakértő orvosok és csecsemősök vannak, összességében pozitív élmény volt
2023. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De lehet máshol szülni, befogadó nyilatkozat kell. Vagy ha beindul a szülés és kocsival beállítok bàrmelyikbe nem fognak elzavarni.
2023. okt. 30. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!