Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültetek JÓ...

Melyik kórházban szültetek JÓ tapasztalattal 2023-ban?

Figyelt kérdés
Csak Budapesten, és elsősorban a személyzet hozzààllàsàra és a kórterem, szülőszoba(meg ahol a csecsemőket tartják)elhelyzkedésére vagyok kíváncsi (vannak olyan helyek ahol a frissen szült anyuka kénytelen àttolni idegen emberek között az ambulanciàn várakozók előtt az újszülöttjét,ha a kórtermébe akar menni a csecsemő osztàlyról...na ilyet nem akarok!! Meg olyat se hogy miközben szoptatok idegenek jönnek be az utcáról làtogatni a kórterembe..) a felszereltség màsodlagos.. kérlek írjàtok meg kaptatok-e fájdalomcsillapítót,kellett-e érte könyörögni,vagy előtte meg kellett beszélni?..

2023. okt. 30. 10:42
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor máshogy oldom meg..
2023. nov. 4. 10:31
 22/32 anonim ***** válasza:
Magánba mész?
2023. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Dehogy!! Írtam már hogy nincs másfél millióm amit kidobjak az ablakon!! Apuhoz jelentkezek be állandóra,Ő máshová tartozik.
2023. nov. 5. 23:17
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bajcsyban szültem, nagyon kedves és jó orvosok, segítőkész csecsemősök. A kórháznak az a része nemrég lett felújítva , egész szép lett. 3 ágyas szobában voltam, minden rendben volt, kivéve a kaja, de ez gondolom nem meglepő.
2023. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsyt nagyon dicsérik. Friss tapasztalat a családban idén október.
2023. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, mi bajod van a körzetes kórházaddal? Állami alapon kb mindenhol tesznek rád magasról
2023. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
A Dél-Pestibe tartozom,a terhességem első pillanatától jártam az ambulanciàra probléma merült fel. Először lekezelőek voltak,el se hitték hogy terhes vagyok,azt mondták azért jön rózsaszín folyás mert biztos meg fog jönni. Az egyik nő leàllt velem okoskodni H az utolsó menzesz alapján csak egy-két napos lehetek ha az vagyok egyáltalán,stb..nagy nehezen megvizsgàltak,csak petezsàkot láttak benne szikhólyagot.akkor meg azon hàpogtak H minek jöttem Ilyen korán úgyse làtnak semmit az ultrahangon..monodom mert rózsaszín folyásom van?! Àhh,az nem jelent semmit,legyintettek..minden második nap kellett menni vérvételre Hcg szint ellenőrzésre. Aztán végre lett szívhang is, mehettem haza. Aztán barnàztam napokig mentem,nem csináltak semmit,csak megnézték él az embrió? Él. Akkor mehet haza..ez ment majdnem egy hétig.. már kínomba a patikákba mentem H adjanak már valamit H ne vetéljek el..ki voltak akadva hogy hogy nem kaptam hormont.. két különböző patikában férfiak tudták miről van szó, és tudták hogy ilyenkor mit kellene tenni.. persze nem adtak semmit. Közben a nőgyógyászom szabin volt,oda se tudtam menni. Elmentem a háziorvoshoz a táppénzes papírért kérdezi amúgy Mizu mondtam H mi történt, és ő írt fel hormont, érdekes egyből elmúlt minden bajom! A másik meg hogy az ambulancia a kórterem és a csecsemőosztàly közé van téve, így a frissen szült anyuka az újszülöttjét utcáról jött idegenek előtt tologàssza egy szál hálóingbe... gáz... Van még:a húgom tavaly szült ott császáros lett volna a miómàja miatt majd hagyták majdnem egy napot küszködni H megszülje,mire rájöttek H nem fog kijönni magától, így császár lett a vége.. munkatársnőm Rendes szülés: nem adtak érzéstelenítőt, és már csak akkor préselték ki belőle (ő forgalmazott így)mikor már a gyereknek alig volt szívhangja..plusz ezen kívül még rengeteg rosszat hallottam róla... amúgy apu pont a Bajcsihoz tartozik,àtjelentkezek addig hozzá, így én is szültetek ott.
2023. nov. 6. 18:44
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megkérdezhetem mikorra vagy kiírva?
2023. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Március 31. Miért?
2023. nov. 8. 12:52
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert én 30. Én is a Bajcsyban fogok szülni :)
2023. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!