Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültetek JÓ...

Melyik kórházban szültetek JÓ tapasztalattal 2023-ban?

Figyelt kérdés
Csak Budapesten, és elsősorban a személyzet hozzààllàsàra és a kórterem, szülőszoba(meg ahol a csecsemőket tartják)elhelyzkedésére vagyok kíváncsi (vannak olyan helyek ahol a frissen szült anyuka kénytelen àttolni idegen emberek között az ambulanciàn várakozók előtt az újszülöttjét,ha a kórtermébe akar menni a csecsemő osztàlyról...na ilyet nem akarok!! Meg olyat se hogy miközben szoptatok idegenek jönnek be az utcáról làtogatni a kórterembe..) a felszereltség màsodlagos.. kérlek írjàtok meg kaptatok-e fájdalomcsillapítót,kellett-e érte könyörögni,vagy előtte meg kellett beszélni?..

2023. okt. 30. 10:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi szoba az, amiért fizetsz. Éjszakánként 5 vagy 12 ezer Ft-ot, attól függően, hogy 2 vagy 1 ágyas. Azokhoz van saját zuhanyzó, wc. A sima kórtermekhez ki kell menni a folyosón, és baromira lerobbant. Én csak ezért kértem alapítványi szobát, szerencsére pont volt még egy 2 ágyasban hely. Fájdalomcsillapítást is kértem, adtak.
2023. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, de, hacsak nem úgy mész oda hogy kint a gyerek feje, simán elküldenek. Befogadó nyilatkozatot meg már nem nagyon osztogatnak, mióta alig van személyzet. Sok kórház a saját körzetes betegeit se tudja ellátni.
2023. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Egyre több helyen nem fogadják el a befogadó nyilatkozatot, egyszerűen nincs kapacitás. Szóval szerintem ezt még azért járd körbe és nem itt, hanem az orvosoddal beszéld meg.


"Vagy ha beindul a szülés és kocsival beállítok bàrmelyikbe nem fognak elzavarni."

Dehogynem... Komolyabb problémával is akár több kórház között pattintgatják a beteget, mert nem tudják, hogy épp hol képesek ellátni. Ez a magyar valóság. Egy szülés meg max. neked nagy szám, de alapvetően nem egy súlyos probléma. Simán átküldenek a körzetes kórházba hacsak nincs több 100 km-re.

2023. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Kevés az orvos, nővér sok a szülés és teher már sajnos. Ez a híradóban hallani, hogy be zárnak szülészetet, meg x kórházba csak ekkor lehet szülni.
2023. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat, simán elküldhetnek.
2023. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Honvéd kórházból simán elküldenek! Vajúdó kismama mehetett oda ahova lakcím szerint tartozik! Saját tapasztalat.
2023. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
16os, ugyan ez a Jánosban is.
2023. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, Szt. Imrében szintén elzavarnak ha nem oda tartozol lakcím szerint ,befogadót ne adnak.
2023. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Honvédban szültem, teljesen korrektek a csecsemősök és a szülésznők is. A folyosó legvégén van a gyerekágyas osztály úgyh ott nem nagyon találkozol senkivel. Ami plusz pont még, hogy van PIC osztály.Én biztos, hogy a következőt is ott fogom szülni. Onnan viszont tényleg elzavarnak ha nincs kint még a gyerekfeje.
2023. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%
Honvéd kórház csecsemősök semmiben nem segítenek! 2023 szeptember! Aki azért akar odamenni, felejtse el. Császár hétfőn 12:45-kor. Kedden 12:00-kor már minden papír megvolt és kidobtak szó szerint.
2023. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!