Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hogy...

Császármetszés után hogy csereljek betétet ha nem tudok felállni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ti hogy cseréltétek ki magatoknak a betétet császár metszés után?

febr. 13. 22:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt mindkét császár, ahogy a 10-es írta. Be voltam lent bugyolálva, nem macerált senki, békén hagytak és pihentem azokban az órákban, meg iszogattam, mert az fontos. Mikor felállhattam, segített mindenben a nővérke, elbattyogtam a zuhanyhoz, letusoltam, felvettem a legnagyobb pelust ami nálam volt :D segített öltözni, és mindenemet átvitte a másik szobába, ahova aztán hozták hozzám a babám. Végül nekem nem volt egyik esetben sem olyan hú de erős vérzésem, és jóval kényelmesebb betét is elég volt már a kórházi napok alatt is. Ja, és 11-kor született a babám, este mikor leesett valamim, simán lahajoltam és felvettem. Hol jobban, hol rosszabbul éreztem magam, "sok" fekvés után rosszabb volt. Kellett fájdalomcsillapító azért még itthon is néha.
febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hálapénzért te is büntethető vagy nemcsak az aki elfogadja. Eszedbe ne jusson.

Minimum 6 órát még a fejedet se emelheted fel és ha akarnának se tudnának veled többet foglalkozni, mert a többi frissenszült anyukát is elkell látni. Nálunk az osztályon 1 ápolónő volt váltott 12 órában. Félóránként jött megnézni, kb állandóan mozgásban volt, hogy mindenkit ellásson. Ha kellett lemosott langyosvízzel amég nemkelhettem fel.

febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Amíg fekszel, van alattad betegalátét. A hasadon homokzsák, vagy jég, és időnként nyomkodják, hogy ellenőrizzék, mennyire vérzel. (Emiatt sincs rajtad bugyi)

A kezedbe közben megy az infúzió, rajtad a vérnyomásmérő…hidd el, pont le fogod tojni, hogy van-e rajtad bugyi, meg betét.

A katéter miatt sem lehet rajtad semmi.

febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, le fogod sz.rni, enélkül is épp elég nyomorultul érzed majd magad.

Persze hálás voltam annak a hölgynek, aki megmosott (az egyik császár után, másik után semmi), jó érzés volt.

febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És milyen a felépülés császár után?
febr. 15. 00:42
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél egyéni. Nekem 1 hétig volt bent a varrat, nem volt jó érzés nagyon feszült végig a hasam amég bent volt. Azután fokozatosan jobb lett, kb 1 hónap múlva mondtam azt, hogy na jó mostmár élhető. Mai napig érzékeny a frontra, olyankor olyan mintha épp vágnák, pedig 4 éve volt. Most 22 hetes vagyok és azon a részen sokat fájdogál ahogy nő a hasam. Vannak olyanok akik pedig megse érzik már.
febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első hét volt szar, utána teljesen élhető volt. A hegem fájdogált, de elmentem szakemberhez hegmasszázsra, 3 alkalom alatt megoldotta.
febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!