Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó ötlet e hogy a szűlésemnél...

Jó ötlet e hogy a szűlésemnél apukám legyen bent?

Figyelt kérdés
Edesapám orvos ,biztos tud segíteni. Ugy gondolom jó dolog lenne. Beszéltünk már erről. De kívábcsi vagyok más véleményére is.

ápr. 16. 22:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

"Edesapám orvos ,biztos tud segíteni."

. Mégis hogyan?


Meg egyébként miért számítana más véleménye? Te ismered apádat.

ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

A gyerek apjának van ott helye, a tiédnek nincs.


Az orvos is ugyanolyan civil ott

ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a kapcsolatotok, akkor lehet. Ha te így éreznéd biztonságban magad.
ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Baromira nem és az orvosod sem örülne.
ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
A legrosszabb ötlet amit valaha hallottam szüléssel kapcsolatban. Aki _tényleg_ segíteni tudna az egy szakképzett, dedikált dúla, aki csak veled foglalkozik.
ápr. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Fel is kotnem magam ha apam be akarna jonni, mikozben szulok. Ez beteg 😳
ápr. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 babyboom567 ***** válasza:
78%

Nekem van a legjobb apukám, és a legjobb a kapcsolatunk, de ez egy nagyon durván beteg ötlet.

Ha kint lennénk a vadonba 3 napi járóföldre, akkor lehet erről szó(és itt értékrendekkel hasznosabb ha orvos), de különben egészen biztosan nem.

Próbálj meg leválni apukádról, mert elvileg felnőtt nő vagy, anya leszel, saját döntésekkel.És nem , ott abban a helyzetben semmit sem tud apád segíteni,se apaként, se orvosként, sehogy.És irreveláns hogy orvos, kukás is lehetne, pont annyi beleszólása van bármiben.

ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Borzasztó ötlet.
ápr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Elég beteg ötlet, akkor is, ha nőgyógyász főorvos. A szüléseden ő is csak egy civil, a nagypapa.
ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, hogy bezzeg, akivel meg az anyukája van bent, azzal senkinek nincs baja.

Az apa is szülő. Mitől másabb, hogy férfi?

Én sem tudnám elképzelni, hogy apám legyen bent, de én anyámmal is így vagyok. Ha olyan a kapcsolat, és a kérdezőt megnyugtatja, hogy az apja kompetens személyként van jelen. (Esetleg jobban ki tud állni az érdekeiért), akkor miért ne?

ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!