Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó ötlet e hogy a szűlésemnél...

Jó ötlet e hogy a szűlésemnél apukám legyen bent?

Figyelt kérdés
Edesapám orvos ,biztos tud segíteni. Ugy gondolom jó dolog lenne. Beszéltünk már erről. De kívábcsi vagyok más véleményére is.

ápr. 16. 22:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
19# 20# oké, az ő élete, ő dolga, valóban, de ő tett fel egy kérdést, amiben véleményt kert, semmi mást. Akkor miért baj, ha őszintén leirjuk (aki normális hangnemben teszi, nyilván), hogy szerintünk ez bizarr?
ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%

"De attól még a kérdezőnél teljesen más lehet a helyzet, ha ez nála felmerült, mint ötlet. Ha megfelel neki is, az apjának is, és a gyereke apjának is, akkor miért ne?"


. Persze, hogyne. De akkor mi értelme is van a kérdésnek?

A kérdező ezt írta: "De kívábcsi vagyok más véleményére is."


És ezek után a válaszadók vannak leb*szva, amiért leírják a véleményüket...

ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem beteg gondolat. De mindenki a saját élete fölött rendelkezik. Ahogy neked jó. Engem biztos kiverne a víz 🤣
ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem írtad, milyen orvos. Ha nem nőgyógyász, nem sok értelme van. Sőt…

Egy barátnőm testvére nőgyógyász főorvos. Nem nála szült, sőt, nem is abban a kórházban, mert a testvére mondta, hogy ő se venné jó néven, ha a kismama kísérője egy orvos rokon lenne, aki azt lesné, mit csinálnak, beleszólna, befolyásolná a kismamát a véleményével. Nekem ez nagyon szimpatikus volt, és a barátnőm is egyetértett, miután elmúlt a hormongőzös sértődése.

ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
56%
20#-as Semmi, én se írtam rosszat. Mindenki véleményt írt, ez mindenkinek magán dolga, hogy szeretne szülni.
ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
85%
Ott nem számít a végzettség. Nagyon kínos szituációk lehetnek, ahol apukáddal kellemetlenül éreznéd magad. 2x szültem, hamarosan 3x. Örülök, hogy a férjem volt bent velem.😃
ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%
Ez baromi morbid.
ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

Párom orvos, és én abban a kórházban szültem ahol ő dolgozik. Hirtelen indult a szülés és az volt a legközelebbi, alapból nem ott lett volna.

Nagyon váratlanul érte őt is az egész, főleg hogy műszakban volt.

Szülésnél nem volt benn, mert az ő elmondása alapján nem bírta volna ki, hogy ne szóljon ha valami neki nem tetszik.


Ha olyan a kapcsolatod apukáddal, hát legyen benn, oké.

De szerintem jobban lenne zavaró tényező, mint segítő

ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ti mentálhigiénés szempontból degeneráltak vagytok !
ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
80%
Én a férjemet se szerettem volna, hogy bent legyen, nem hogy apámat (még ha orvos is), ha annyira szerettem volna hogy valaki bent legyen, akkor az a gyermek édesapja. Nekem végül császár lett, a férjem az ajtóban búcsúzott el tűlem, és a műtét után is ott várt az ajtóban, tutujgatta a kisbabánkat, míg engem összevarrtak, ő fogta meg először, látta a mérést stb., szerintem ez sokkal örömtelibb esemény, mint hogy egy orvos apuka miatt kihagyjuk ebből az édesapát. Mi nagyon boldogok voltunk, hogy a műtét előtt míg felkészítettek, egy privát szobában kettesben lehettem a férjemmel, tartotta bennem a lelket, vártuk, hogy megpillantsuk a babánkat, segített kipakolni, előkészülődni míg én már kaptam az infúziót, és be voltam kötve mindennel. Nekünk vannak ismerőseink az adott kórházban, szülészeten is, de nem szóltunk, hogy megyünk, mi magunk akartunk mindent kontrollálni, nekünk felesleges feszkó lett volna, ha más is ott van, nem szóltunk a szüleimnek, hogy beértünk a kórházba stb., csak magunkkal 3-unkkal foglalkoztunk míg a férjem haza nem ment :)
ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!