Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi ideig tartott a felépülés? Tényleg tovább tart a hüvelyi szülésnél?

Figyelt kérdés
Nem szültem(még)hüvelyen,első babám császárral született. Úgy halottam hogy császár után nehezebb a felépülés. Én meg sem éreztem hogy felvágták a hasam. Nem azt mondom hogy nem fájt,de csak 2-3napig volt rossz,a kórházban. Mikor hazamentünk már szinte alig éreztem. Azóta sincs,és nem is volt gond. 13hónapja.
2011. ápr. 3. 00:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én 2x szültem hüvelyi úton. Egyiknél volt gátmetszés, másiknál nem. Mindkettőnél már a megfigyelés alatt ülve szoptattam. A szex sem volt gond utána.

Császáros barátnőm 2 hétig kétrét hajolva közlekedett.

Szerintem azért ez nagyon egyén, alkat és fájdalomtűrés függő.

2011. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 3:45-ös válaszoló!

22:08-as vagyok.Ne haragudj,de amit írtam,azt kérdésnek szántam,csak sajnos nem jó írásjelet tettem a mondatom végére!Mégegyszer bocs!

Azért kérdeztem,mert sajnos én nagyon erős testalkatú vagyok és eresek a lábaim.Első terhességemnél végig szúrizni kellett magam,császár lett a vége,de nem emiatt.Szerencsére minden rendben volt.

2011. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Császárral szültem, altattak, nekem az első 3 nap volt nagyon rossz,de a méhösszehúzó rosszabb volt mint a vágás.

Az első napon a köhögés a tubus miatt szörnyű volt,fájt nagyon a sebem.

Nekem is brutál mensik szoktak lenni, a szülési fájásokat meg észre se vettem, majdnem kiakadt a ctg a sürgős császárom előtt,pedig tényleg semmit nem éreztem!


Arra emlékszem h 2 hetes volt a babám és akkor már teljesen jól voltam!

2013. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!