Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet az, hogy vannak...

Hogy lehet az, hogy vannak babák akik már 1hósan átalusszák az éjszakákat?

Figyelt kérdés
engem úgy szokott idegesíteni,amikor azt hallom anyukáktól,hogy már pár hetesen végig alusszák az éjszakákat. Nem tudom,hogy ők mit csinálnak a gyerekeikkel,hogy ezt el tudták érni,de nagyon irigylem őket..!!
2011. máj. 30. 16:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen, érdekes, hogy az a baba alszik jobban akinek külön szobája van, és ha nem figyelnek rá a szülők, amikor sír, akkor megtanulja, hogy kár a gőzért. Most akkor a nem síró babák szülei rosszabbak a síró, éjszakázó babák szüleinél? :)

Bocs, nevettem egyet, mert ez butaság.


Kislányom piszkosul sokat sírt kiskorában, viszont jól aludt. Ja, és egy szobában voltunk vele.

2011. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

szia,


a fiunk 6 hetes korától átaludta az éjszakákat, akkor még velünk egy szobában, ahol ugye volt tv, amit néztünk is miután Ő elaludt. egyszerűen jó alvó, nem kell ez mögé többet magyarázni... azután jött a fogzás és a pokol!! minden fognál megszenvedtünk, nem aludt. azután végre mindegyik kibújt és újra egész éjjel húzza :) már 2,5 éves, bárhol elalszik, ha fáradt és meg sem nyikkan éjjel. kivéve, ha álmában motyog :)


Ági

2011. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

kedves 21.40-es


köszi az elismerést :-)

Tényleg nem könnyű,amikor óráként,2óránként fent vagyok!

másnap meg a nagyobbik lányom igényli a társaságom,és még ott a háztartás is..!

Mindenki azt mondta,hogy majd a 2.baba biztos jobb alvó lesz,háát nem úgy néz ki. de azért még reménykedem,hogy talán ha túl jutunk ezen a hasfájós időszakon akkor majd többet alszik.

2011. máj. 31. 11:09
 24/25 anonim ***** válasza:

Az első lányunk átlagos alvó volt. Éjszaka 2x ébredt fel,cicizett. 1 éves korában még felébredt inni,de egyedül ivott éjjel,az üveg mindig ott volt kéznél. Majd 1,5 évesen kezdte végig aludni az éjjeleket,akkor már nem is kéreckedett mellénk.

A másodikhoz eleinte óránként keltem,majd 2 hónaposan végigaludta az éjjeleket. Nagyon örültem,mert már nagyon fáradt voltam: nekem is ott volt ugye a nagyobb,a házi meló,a kert,mosni forgótárcsással kellett; mindent magam csináltam. Sajnos 4 hónaposan eltünt a "jó alvóka" és nagyon sokat voltunk fent,nem tudom a mai napig sem,hogy miért. Egyszerűen sehol nem akart aludni. A létező összes dolgon változtattunk,hátha az a megoldás,de nem használt. Majd 6 hónapos korától már nem volt vészes,2x ébredt fel,már köztünk is elaludt.

Most 23 hónapos,és kb.1 hónapja csak nagyon ritkán aludja át az éjszakát.

Sajnos csak akkor alszik el este fél 11-kor,ha én is mellette fekszek-ami egyre nehezebben megy...


Üdv:2gyermekes,25h.km.

2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

nem irigyellek..!

bátor döntés volt bevállalni a 3. babát!

talán vele,majd szerencsésebb leszel.

2011. máj. 31. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!