Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj a szülés? Konkrétan...

Nagyon fáj a szülés? Konkrétan a fájdalom erősségére vagyok kíváncsi, nem arra hogy utána a gyerek látványa midnent kárpótol.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Nekem hajnali fél kettőkor magzatvíz elfolyással kezdődött. Aztán mire a kórházba értünk kb 5 percesek voltak a fájások. És ezek megmaradtak reggelig. akkor megjött az én fogadott dokim, oxitocin, és 10:42re meglett a lányom. úgy volt hogy nővérem bejön a szülésnél, de mikor már egy perc alatt két fájás is jött akkor azt mondtam ide nem kell nekem senki. a tágulási fájások fájtak csak. sem a gátmetszés, sem a varrás sem a kitolás. Semmi csak míg ki nem tágultam eléggé. utána is törökülésben szoptattam nem fájt a varrat. pedig sogórnőm felkészített hogy hogy fog fájni. Nekem életem legszebb élménye!
2011. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyorsan lezajlott és nem is volt nagyon durva. És azért az a kis ragacsos gyerek -utálhattok- nem is volt annyira szép látvány. Azóta persze az enyém a legszebb (nekem, mamának, papának, apának stb) Fájdalmas és nehéz. Nekem az volta legnehezebb, hogy egy tolófájás alatt 3szor kellett nyomni. HA ezt tudom, fejben felkészül rá az ember, de csak akkor szembesültem vele. ÉShát, nem volt könnyű! Az első ment tiszta erőből, a második már alig , a3 . szinte nulla. Pedig nyilván az a lényeg, hogy a szülőcsatornából mielőbb továbbjusson a bébi. Nem soká szülsz?
2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen!Marhamód fáj!

Legalábbis nekem rettenetes volt,a dokinak már könyörögtem h császározzon meg,de már nem lehetett.Igy utólag örülök h nem császár lett belőle.1 éves a fiam lassan,tavaszra szeretnénk a következőt "gyártani" :D

2011. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többséghez! Nem szépítek: nekem a vajúdás a legnagyobb fájdalom volt, amit úgy éreztem, hogy ájulás nélkül még épp hogy kibírok. Gázzal szültem, ami a végére sz.rt se ért, amúgy nem a legjobb fájdalomcsillapítási módszer. A doki és a szülésznő felváltva tágítottak 5-ször, az volt a legrosszabb.
2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
a vajúdás nem piskóta,de a méhszájtágításnál én felkiáltottam fájdalmamban,amúgy végig hangtalan voltam.
2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Edaval is marhara fajt (csak picit csillapitotta, de csak picit, nem tudom miert), nagyon nem birtam mar, de mire teljesen kivoltam, vegre leheyett nyomni:) De nagyon faj, nagyon, az teny.
2011. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig fájt,és jelzem nem vagyok ősanya.Enyhe mensis görcsöt éreztem,alig észrevehetőt.Mikor elfolyt a víz,már 9 centire voltam tágulva,azt sem tudom mikor vajudtam.A kitolás 4 perc volt.Mindenkinek ilyen szülést kívánok.Ja ,és a babám 4 kilós volt.
2011. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
szülés az már semmi a vajúdáshoz képest :) és ott már tudod, hogy pár perc és vége :D megváltás ahogy írták... :)
2011. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan,pedig csak 4 órát vajúdtam,de azt hittem ott fogok meghalni.
2011. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 21:22-es vagyok


Hát nem tudom,de nekem a kitolási szakasz is rohadtul fájt.Azt hittem szétszakadok.Nekem 14,5 óra volt a szülés összesen ebből másfél óra volt a kitolás.Mikor kihoztak a szülőszobáról remegtem mint a kocsonya.Reggel 10-re kerültem át a kórterembe és este 6-ig mozdulatlanul feküdtem.

2011. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!