Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is gondolja azt hogy a...

Más is gondolja azt hogy a szülés borzasztó?

Figyelt kérdés
Így 11 hónap távlatában sem gondolom hogy bármi is jó és szép volt. Ha belegondolok hogy szeretnék még egy babát...Engem nagyon megviselt lelkileg. Ez fura?Mást is?
2009. ápr. 28. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, teljesen őszintén nekem sincsen jó élményem, én sem tudom azt mondani, hogy nem fájt és szép élmény volt. Nekem is nagyon fájt, utána alig bírtam ülni, menni, stb. De ha ránézek a kisfiamra, aki lassan 10 hónapos, akkor azt mondom megérte és végigcsinálnám mégegyszer.
2009. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én 4 hónapja szültem, igaz császárral, de a mai napig jó érzés tölt el ha rágondolok, az utána lévő fájdalmaim miatt meg kárpótolt gyönyörű kisfiam :)

Imádtam terhesnek lenni és a szülésem napját sem fogom soha elfelejteni.

Nekem szép volt :)

Sajnálom, hogy Te neked nem sikerült jó élményeket szerezned, de majd a következőnél :)

2009. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen általában mindenkinek az volt élete nagy napja.Úgy gondoltam majd az idő megszépíti a dolgokat, de nem és érdekelt hogy egyedül vagyok e ezzel.
2009. ápr. 28. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled. Elgondolkodom mindig azon, hogy aki csodás élménynek éli meg a szülést, annak mi volt benne jó?!

Én alig vártam hogy vége legyen, piszkosul fájt 16 órán át, a végén már kértem hogy vágjanak fel mert nem bírom tovább. Nem volt jó sehogy, pisilni nem tudtam, katétert kaptam, 4 orvos is turkált bennem, hátha valamelyiknek kijön a baba, egyik nyomta a hasam, a másik a baba fejét próbálta húzni, de a végén csak felvágta. Sz

2009. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!A vele járó fájdalmak borzalmasak-inkább,de az életet adás élménye tényleg nem hasonlítható semmi máshoz.Kis csalódás ért,kicsit meghittebbnek képzeltem,erre bimm-bumm történt az egész :) de azért összegezve,izgi!Persze nem mindenkinek vannak pozitív tapasztalatai a szüléssel kapcsolatban,sajnos.üdv
2009. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is így vagyok vele, nem vagy egyedül. Nekem sem jó élmény, sőt igyekszem egyáltalán nem gondolni rá. Én imádtam terhes lenni és a kisfiammal eltöltött időt is nagyon nagyon szeretem, de úgy vagyok vele, kistesót inkább valaki szülje meg helyettem..:)

Persze ez csak vicc és amúgy terhes vagyok újra, de az a különbség hogy mig a fiamnál nem féltem semmitől, egyáltalán nem aggasztott a szülés gondolata, addig most pontosan tudom mitől félek.:(

De muszáj túlesni rajta hogy utána még egy ilyen édes babám legyen:)

2009. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 2 lányom van:)

A nagyobbikkal csoda volt a 9 hónap, nem voltam rosszul, minden tökéletes volt.A szülés gyors ( 2 óra), gyönyörű volt, nem mondom hogy nem fájt,de életem legszebb pillanata volt:):):)Semmi bajom nem volt utánna:)

A kicsivel ( 11 hónapos) a terhesség alatt végig rosszul voltam, véreztem, hánytam:( a szülést indították, túlhordás miatt, Gyors volt ( 1óra 45 perc), de iszonyatosan fájt. Repedtem szanaszét.:( nem bírtam ülni, feküdni. Mindenem fájt utána.Én is nehezen dolgozom fel a mai napig, de azt mondom MEGÉRTE!!!! IMÁDOM A KISLÁNYOMAT, de 100%-hogy nem szülök többet.

Nagyon örülök, hogy az első szülésem tökéletes volt, mert , ha olyan lett volna mint a 2. lehet, hogy nem szültem volna többet.


Minden jót Nektek:)

2009. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem csodálatos volt minden perce bár én szerencsés vagyok mert 15:17kor vittek be a szülöszobába és 16:05kor apja kezébe adták a picit.
2009. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Négyszer szültem, irgalmatlanul fájt, mégis, ha azt mondanák, hogy most azonnal induljak és szüljél még egyet, azonnal mennék!!! Pedig nem volt egyszerű egyik sem. Nehogy már ez tántorítson el bárkit is, ha amúgy szeretne babát!!!
2009. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 babát szültem,és mindkét szülésem gyors(az első 4,a 2.bő 2 óra) és komplikáció mentes volt(a 2.nál gátmetszés se kellett)Egyiknél sem repedtem,belső sérülésem se volt.Az elsőt EDA-val,a 2.babát fájdalomcsillapítás nélkül szültem.Mindkét szülésemre jó vissza gondolni,és szeretnék még egy babát szülni...
2009. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!