Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is gondolja azt hogy a...

Más is gondolja azt hogy a szülés borzasztó?

Figyelt kérdés
Így 11 hónap távlatában sem gondolom hogy bármi is jó és szép volt. Ha belegondolok hogy szeretnék még egy babát...Engem nagyon megviselt lelkileg. Ez fura?Mást is?
2009. ápr. 28. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek csodás élmény maradt annak mázlija volt mert az adott körülmények összessége neki kedvezet. Pl.: jó szülésznő, kedves személyzet, rögtön gyors fájások és egy két óra vajúdás után megszületett a baba. Na hát ezeket én mind elmondhatom magamról. Ezért merem állítani,hogy simán szülnék bármikor mé egy gyereket!! :)))
2009. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is negatív élmény volt a szülés, a kisfiam már 4 hónapos, imádtam a terhességet, de a szülés rettenetes volt! Pedig még tervezünk kistestvért, de biztos, hogy nem merem megszülni, és császárt fogok kérni. ha még egyszer ezt meg kéne tennem nem vállalnék gyereket.
2009. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!