Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a szülés volt élete egyik legszörnyűbb élménye?

Figyelt kérdés
Imádom a kicsimet, de ahogy telik az idő ahelyett, hogy szépülne az emlék, egyre inkább csak a szörnyű részekre emlékszem.Pedig szerettem volna egy kistesót.
2009. máj. 4. 12:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nekem életem egyik legszebb élménye volt mindkettő. Sima szülés. Fájt persze, de nem az maradt meg.

A második szülés más volt mint az első, nem lehet tudni , talán észre se veszed..kérhetsz fájdalomcsillapítást agy szülhetsz másképp. Mi volt a rossz?

2009. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
szia Én úgy vagyok vele nekem a legszebb pillanatok voltak az életemben sajnálom hogy neked nem.miért volt olyan szörnyű ha szabad kérdezni?jó babázást
2009. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
Szia, nekem életem legszebb pillanata volt, mikor kislányom megszületett. Leírhatatlan csoda, imádom őt. A szülés nem csak Nekem fájt, hanem neki is. Hiszolyan pici nyíláson neki kellett kiférni, s megismerkedni minden új dologgal. Miért volt olyan borzasztó élmény neked?
2009. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú nekem is borzalmas volt a szülésem.38 óra kinlódás.De szerencse én gyorsan elfelejtettem,e´s már tervben van a kistesó.Èn 15 hónapja szültem.csak abban bízom,hogy a második valamivel könnyebb lessz.
2009. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyit akartam még írni,hogy 12 hónapig meg sem akartam hallani,hogy 2.baba.Pedig a férjem már régen mondta....
2009. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Igaz ugyan, hogy én császárral szültem, de az a nap életem talán legszebb napja. Életemben először tartottam a karomban a gyermekemet. Még csak 7 hónapos, de gondolatban már a kistesót tervezzük.

2009. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A terhesség is nagyon megviselt az első trimeszterben nagyon súlyos hányási rohamokkal.Majdnem kórház lett a vége.A szülés pedig 18 óra hiábavaló vajúdás után, mikor már rég tudtuk, hogy nem tudom megszülni természetes módon, mert anatómiailag nem fér ki, rimánkodtam a császárért.A magándokim nagy kegyesen befáradt és mikor már lassult a kicsi szívhangja, megcsászározott.Kiszolgáltatottnak, elhagyatottnak, megalázottnak érzem magam.Ez egy olyan helyzet volt, amikor minden megtörténhet.Elvették az emberi méltóságom.Már fél éve volt.
2009. máj. 4. 12:40
 8/34 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, mennyire aggódtam a gyerekért a meconiumos magzatvíz és a rossz nst miatt.
2009. máj. 4. 12:41
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem.Nekem mindkét szülésem nagyon rendben volt,gyorsan(4 illetve bő 2 óra alatt)szinte semmi beavatkozással(elsőnél volt gátmetszés,a 2.babánál nem)születtek a gyerekeim.És én szeretnék még babát.
2009. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
szia! Igaz, én még csak 8 hónapja szültem, de nekem sem kellemes érzés rágondolni. Nekem progis császárom volt, és a dokim iszonyú rendes, mégis borzasztóan megviselt. Főleg lelkileg. nagyon szerettem volna simán szülni. Hú, még most is sírhatnékom támad, ha rá gondolok. Rettegtem a műtéttől. Annyira kiborultam, hogy miután hazajöttem, két hétig csak sírtam. Sajna soha nem szülhetek természetes úton.
2009. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!