Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg nem engednek haza a...

Tényleg nem engednek haza a kórházból, ha nincs hordozónk?

Figyelt kérdés
Mi nem akarunk venni, kocsink nincs, tök felesleges...
2009. máj. 26. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

En Kanadaba elek es itt tenyleg nem engednek haza ha nincs hordozonk.

De h otthon mi van azt nem tudom.Ha most meg nem hamarosan ott is szigoritani fogjak szerintem.

36 hetes

2009. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Nekünk is ezt mondták hogy csak hordozóba engednek haza. Meg is vettük pedig nincs autónk. Azóta is sokat használjuk,székké lehet 'alakítani' amibe pihen,nézelődik és eszik a fiam. És ha taxival megyünk valahova akkor is nagyon jó hogy van
2009. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Kötelező bekötni, szóval ha tudod, hogy majd többször utaztok taxival vagy más kocsijával, venned kell, mert a kezedben fogni vagy akárhogy máshogy szállítani szabálytalan és megbüntethetnek érte. A mózeskosárban sem szabályos a kocsiban utaztatni. Azt viszont nem hiszem, hogy nem engednek haza, max. megbüntet a rendőr. Nem éri meg ezen spórolni, a hordozókból is lehet venni pár ezerért, ha meg használtat veszel, szerintem 4-5 ezerért is van már. A gyerek biztonságára is gondolj...
2009. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha kölcsön tudsz kérni az úgy tökéletes lesz. Mert lehet a taxis sem engedné, hogy az öledbe fogd a gyereket.
2009. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Hol fogsz szülni?
2009. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
1 mp alatt is beéltek mehet egy autó és akkor semmi sem tartja meg a babádat a kezedben.
2009. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt mondod, hogy közel laksz, akkor vigye a férjed a babucit, te pedig menj taxival. Vagy úgy sem jó nekik?

Remélem találsz valakit aki kölcsönad egy mózeskosarat legalább. Mi is kölcsön fogunk egyet kapni, mert mi sem akarunk venni semmit egyenlőre annyira nincs pénz. :( Én Debrecenben szülök, nem tudom , hogy itt van-e ilyen.

2009. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok.

Már csak azért is kérdeztem hol fog szülni mert szívesen odaadtam volna neki a hordozót ha közzel vagyunk.

Nem értem a lepontozást!

2009. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! Nyilván nekem is a baba egészsége az első. Mivel nincs kocsink, nem is volt, így nem tudtam, hogy milyen szabályok vonatkoznak a hordozókra. Úgy tűnik, hogy lesz egy kölcsön hordozó arra a kis időre.

ui1: Ja, és Kecskeméti szülés lesz majd...

ui2: egyik ismerősöm -mint kiderült- Ceglédről Nagykőrösre kocsival vitte a bébit, és csak egy pólyában volt anyuka kezében...persze nem akarom követni a példájukat!

Üdv!

2009. máj. 27. 14:30
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Örülök hogy sikerült megoldani, én Pest megyében lakom, gondoltam elviszem neked ha itt szülsz valahol közzel, ezért kérdeztem.


Sok boldogságot kívánok!

2009. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!