Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a "nagyobb para"? A...

Melyik a "nagyobb para"? A császár, vagy a természetes szülés?

Figyelt kérdés
Én a természetes szüléstől teljesen be vagyok rezelve......
2012. máj. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Most olvastam utána a statisztikáknak, azt írják, hogy a baba megfordulásának az esélye a 29. hétig 44%, a 33. hét után már csak 23%, a 37. hét után pedig elenyésző, kb 0,5%..... :S Jahjjj Istenem, tudtam, hogy még kitalál valamit nekem ez a gyerek... Minden értelemben "fordítva ült eddig is a bilire" mos még muszáj neki beleesnie a farfekvésesek 4%-ába is... Mi lesz velem ha megszületik, ha már magzat korában is ilyen kis erős személyiség???! Kezdjük ott, hogy védekezés mellett, aztán jött a kukija nőtt a "98%, hogy kislány"-omnak, most meg ez.. Tudtam, hogy nem úszom én ezt meg szárazon. Na, majd meglátjuk, még mi lesz.
2012. máj. 6. 23:24
 52/56 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy 2 nap múlva leszek 37..... ÁÁÁÁÁáááááááá!!!!
2012. máj. 6. 23:29
 53/56 anonim ***** válasza:
41%
Kerdezo probalom megfejteni,hogy valoban mi is a te problemad.
2012. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Mindig éppen az, ami előttem áll... :) Félek a szüléstől, ennyi. az elején a természetestől féltem, azt persze nem mondtam, hogy a császártól nem, csak az nem tűn valószínűnek. Aztán megmagyarázta mindenki, hogy a természetes jobb, én elfogadtam és meggyugodtam, hogy tényleg jobb, és akkor minden rendben, erre kiderül, hogy mégis császárnak néz ki a leányzó (legény) fekvése. Na tessék.
2012. máj. 7. 12:36
 55/56 A kérdező kommentje:
Na tessék... Hát nem megfordult a baba? :)
2012. máj. 17. 14:52
 56/56 anonim ***** válasza:
Mert elhitted,hogy minden az agyban dol el,kimondtad a felelmeidet,elhitted,hogy nagyobb para a csaszar.Gratula.
2012. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!