Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Engedjem a terhesség-megszakít...

Timi1203 kérdése:

Engedjem a terhesség-megszakítást vagy nem?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok és a kisbanámnál kétoldali vesetágulatot találtak amely növekszik és most 17mm.

Az orvos szerint a baba életképtelen lesz ha megszületik és meg kellenen szakítani a terhességet. Ezek szerint ha most elveszik akkor még él nem? most akkor meg kell szülnöm már?



2012. máj. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:

újra első, meg már sokadjára hozzászóló vagyok :)

az is lehet, hogy még nem üritett pisit a magzatvizbe, az a 22-23. héten szokott megkezdődni, és azért nagyobb a tágulat.

szerintem mindenképp, ha már ott vagy, keress meg a gyermekklinikán egy nephrológust, ha szeretnéd, tudok ajánlani.

És majd ird meg, hogy mit mondtak, hogy döntötök

2012. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Mivel én is vesebeteg vagyok ezért van egy pár ismerősőm a nephrológián, nem is értem miért nem jutott eszembe hozzáfordulni tanácsért. Majd megirom persze h mit mondtak.
2012. máj. 12. 09:03
 13/69 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek is így volt és megszülte és semmi baja. ne engedd!
2012. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
38.héten az én babámnál is vesetágulatot látott a doki.(43x37mm).Két nap múlva makk egészségesen megszületett a fiam.Semmi gond nincs a veséjével.
2012. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:

sziasztok !

én már nem vagyok fiatal anyuka,de most azon akadtam ki,hogy milyen lelketlen orvosok vannak !!

ird fel az orvos nevét,és amikor egy másik orvos meggyogyitotta a gyereket,megszülted,menj el hozzá és meséld el neki,a városzobában is a többi anyukának !!

az ilyen lelketlen,tanulatlan orvos megérdemli a rossz reklámot !képzeld el,ha sok orvos mond ilyet tudatlanság miatt,és az anyukának nincs internetje !!

2012. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
Vigyázzunk, mert van az egyoldali meg a kétoldali vesetágulat! Az egyoldalival szépen ki lehet húzni a terhességet, utána műthető. A kétoldali veszélyesebb. DE ettől függetlenül én is azt javaslom, kérdezzetek meg minél több orvost, kérjetek minél több szakvéleményt, mert nem mindig a megszakítás az egyetlen lehetőség!
2012. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
ja, és amúgy hogy egy kis "bizakodást is adjak"! Ugyan picit más, de a fiamnak elég erős fitymaszükülete volt, ami 2 éves kora körül derült ki. Egy kórházban rögtön rávágták, ezt sürgősen műttetni kell. Elmentünk másfelé is, és lám, egyszercsak egy másik orvos azt mondta, h elég kenegetni egy bizonyos krémmel, utána feltépi. Így is lett. Műtét nélkül, nagyon szépen begyógyult, mostmár nincs szűkület. Szóval ezért nem biztos minden, amit elsőre vagy csak egy orvos mond!
2012. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, feltűnt nekünk is, hogy kétoldali.


Timi1203!

Leirnád a pontos eredményét az uh-nak, déltől csúsztatott ügyelek, és megkérdezem neked a neonatológusunkat.


üdv, első.

2012. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok nektek!
2012. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:

Nem engedném!


És ha mégis életképes???,Akkor megölik...

Megszülném,és ha mégis életképtelen akkor tisztességgel elbúcsúznék tőle,és eltemetném.Ezt tenném én!

Kitartást és szorítok!Genetikussal konzultálj!

2012. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!