Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Engedjem a terhesség-megszakít...

Timi1203 kérdése:

Engedjem a terhesség-megszakítást vagy nem?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok és a kisbanámnál kétoldali vesetágulatot találtak amely növekszik és most 17mm.

Az orvos szerint a baba életképtelen lesz ha megszületik és meg kellenen szakítani a terhességet. Ezek szerint ha most elveszik akkor még él nem? most akkor meg kell szülnöm már?



2012. máj. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
Remélem rendben vagytok!
2012. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Még egyben vagyunk hálistennek. A b.o. 18*27mm a j.o. pedig 12*18 a tágulat. Közeben terhességi cholestasis miatt is kezelnek. Igazából én sem tudok róla sokat, de viszketek 1 hete éjjel-nappal és már kínszenvedéssé vált. Remélem nem kell emiatt hamarabb befeküdni, mégcsak 32 hetes vagyok. csütörtökön megyünk Debrecenbe, pénteken pedig hasi uh-ra megyek az én vesémmel.

2012. júl. 23. 08:49
 53/69 sumergo ***** válasza:
Nagyon szorítunk, hogy minden rendben legyen, továbbra is várjuk a fejleményeket! Azért írtam a többesszámot, mert ezzel szerintem többen egyetértenek velem! :-)
2012. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon drukkolok! Nem még csak hanem már 32hetes vagy :)
2012. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

Drukkolok!

Hidd el minden rendben lesz!

2012. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Megvan még a kérdésed a kérdéseid közt? Mi lett? Jól vagytok?
2012. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2012. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 sumergo ***** válasza:
Mi újság? Rendben vagytok???? (remélem igen)
2012. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

Hello mindenkinek!

Elnézést hogy nem irtam de nem tudtam a kórházbl írni.

A kisfiam 3600grammal és 53 cm-elszületett.

Másfél hete készült róla vesescintigrafia, desajnos még nincsn eredménye, ez dönti el hogy kell-e műteni vagy sem. Ha meg is műtik akkor ez csak egy ehermentesítő műtét lenne a végleges műtét előtt. 1 éves kor előtt nem túl előnyös ezért nem szívesen műtenék meg. Én is abban bízom hogy nm kellesz műteni, éstalán mire betölti az 1 évet visszahuzodik a tágulat. Most az eredményrevárunk ha az megvan akkor meignt irok majd. Egyébként látszólagos teljesen tünetmentes, nagyon szép baba és bárhogyan is lesz nekem megérte megszülnöm!!!

2012. okt. 27. 08:10
 60/69 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Örömteli hír, hogy megszületett! A tágulat miatt pedig ne aggódj, biztosan minden rendben lesz!
2012. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!