Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Június közepére kiírt kismamik...

Június közepére kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én június 14-re vagyok kiírva.Rengeteget keményedik a pocakom, de még nagyon fent van. Éjjel a csípőm is nagyon fájt és a farokcsontom is, de reggelre már nem fájt sehol.
2012. jún. 4. 19:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Éjjel 3 körül ki kellett mennnem nagyvécére, azóta fent vagyok. Próbáltam visszaaludni, de nem megy. Még 3szor voltam vécén, kb fél-1 óránként jó erős görcsök, de nem látom benne a rendszert, fekve nagyon fáj, ha állok, akkor annyira nem vészes.

Holnap esedékes a doki...

2012. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nálam semmi különös nincs.Holnap kell menjek ctg-re, nem hiszem hogy bármit is mutatna, mert nem érzek semmi fájást.Na, majd meglátjuk.Nektek is sokat mozog még a babátok???
2012. jún. 6. 11:03
 13/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én 16-ra vagyok kiirva apro fájások vannak elég rendszertelenek és a nyákdugo sem ment el még. Holnap doki nst majd meglátjuk!!!
2012. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,kicsit görcsölgetek,rendszer nincs benne.Tegnap a méhszáj vizsgálat után kicsit barnáztam,reggel pedig minimális nyákos valami jött belőlem.Gondolom a nyákdugó egy része,mert nagyon pici volt.Hol,melyik kórházban szültök?
2012. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Én Sote 2-n leszek.

M

2012. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Mi Jászberényben szülünk. Az jo ha már a nyákos valami elindult kifelé!!!!
2012. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Én Békés megyében fogok szülni. Hú, az már nagyon jó jel, hogy elment a nyákdugód. Lehet, hogy hamarosan szülni fogsz!!:)
2012. jún. 7. 14:55
 18/37 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Még mindig rendszertelen görcsök, de sűrűbb és erősebb. Az nst jó lett, de a méhszáj 1 ujjnyira teljesen kinyílt. Hazaengedtek, 5 percre vagyunk a kórháztól, ha rendszereződik mennünk kell. Székesfehérvár
2012. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Ma voltam nst-n, minden ok, doki megvizsgált, méhszáj 1111, de még nincs jóslóm se, csak keményedek elég sokszor.

Remélem jövő hét körül már babázunk :)

M

2012. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,még sehol semmi.Budapesten a Bajcsyban fogok szülni.Igaz most be vagyok kicsit tojva,2 napja nem mozog túl sokat.Eddig meg majd kiugrott a pocakból
2012. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!