Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Június közepére kiírt kismamik...

Június közepére kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én június 14-re vagyok kiírva.Rengeteget keményedik a pocakom, de még nagyon fent van. Éjjel a csípőm is nagyon fájt és a farokcsontom is, de reggelre már nem fájt sehol.
2012. jún. 4. 19:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
6os vagyok, tegnap estére 10 perces erős fájások voltak, majd éjjel 3 után teljesen elmúlt. Ma megint éreztem napközben, de nem volt vészes. Magzatmozgás 1 óra alatt lett meg, eddig 30-45 perc között volt.
2012. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Húúúú, 1111 az már elég jó.Ilyen értékekkel könnyű szülés lesz nem???Elvileg teljesen nyitott vagy. Már csak a fájások hiányoznak, de biztos azok is jönnek majd.

Nekem még semmi csak a keményedések.Nekem csütörtökön lesz magzatvíz vizsgálat meg ctg.Hátha addig megindul valami.

2012. jún. 9. 19:14
 23/37 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok kismamák????Az időváltozás nincs hatással a babátokra???Nekem egy kicsit kevesebbet mozog.
2012. jún. 10. 09:40
 24/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


4-es vagyok,sehol semmi,pedig reménykedtem.Ha már eddig bent maradt jó lenne,ha kedden bújna ki,mert a lányom 12.-én lesz 4 éves.Jó lenne,ha 1 napon lenne a szülinapjuk. :)

2012. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es.Az tényleg nagyon klassz lenne ha egy napon lenne a születésnapjuk a gyerekeknek. Nálunk sincs semmi változás.Remélem jövőhéten azért már babázunk.
2012. jún. 10. 14:56
 26/37 anonim ***** válasza:

Kedves 4es!

Azt hittem már megszültél! Én éjjel elég erősöket görcsöltem, aztán megint abbamaradt. Meg tegnap egész nap fájdogált, de összevissza. Férjem szerint holnap lesz a nagy nap. Ezek a frontok semmit sem használnak...

6os voltam.

Valaki másnál fejlemény?

2012. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Lányok!Hogy álltok??Kinek mit hoz ez a kis időváltozás??Én ma annyit éreztem hogy iszonyatos ingerült vagyok.
2012. jún. 11. 16:17
 28/37 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem reagál rá a gyerkőc, szokásosan aktív most is. Hétvégén este folyamatosan keményedtem, rendszeresen és fájt is néha, de nem ment tovább. Kííváncsi vagyok mikorra lesz meg a gyerkőc.

5-ös voltam

M

2012. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Megint érdekes éjszaka volt, Este hányinger, sajgott a derekam, meg szurkált a hasam alja, ezek eddig nem voltak. 10kor lefeküdtem, éjfélkor erős fájásra ébredtem, 18 perc, majd 15, 12, aztán 8, 7perces, majd hajnali fél 4 től már rövid és gyenge fájások, majd 4től teljesen elmúlt.

Nemtodom, hogy akkor most mivan és ez baromira idegesítő, napi 3-4 órákat alszok, fáradt vagyok, türelmetlen.

Ti hogy bírjátok?

6os voltam.

2012. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 13-as vagyok 10-én megszületett az én kisdrágám. Mindenkinek könnyü szülést kivánok!
2012. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!