Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel tudnám beinditani a...

Mivel tudnám beinditani a szülésemet?

Figyelt kérdés
2008 május 25re vagyok kiírva (császároznak) annyira szeretném ha 10 nappal előbb születne a babám, őt kapnám szülinapomra: (május 15)
2008. máj. 11. 19:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát nincs babób de már az ügyön vagyunk, én elhiszem mennyire szeretnéd és szép lene a szülinapodon de ha nem jön el az ideje akkor hagyni kell majd megérkezik. Akik elég durván vlaszoltak hát nem tudom....... Te csak kérdeztél és sokan elég durva válaszokat adtak ha valakinek ilyen véleménye van, akkor is meg lehet válaszolni finomabban hisz egy idegennel "beszéltek", lehet ő lesz ettől függetleül a legjobb anyuka.
2008. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

köszönet mindazoknak akik válaszoltak írtak!!!

Akik véleményt írtak:előbb gondolkozzatok és utána írjatok mindenfélét rólam(idióta)<-ennek üzenem hogy:

1.kinyalhatja

2.nem a 34.héten akarom a kisbabámat te idióta számolj már egy kicsit!!!nem a 41.héten hanem 1 héttel előbb!!!

2008. máj. 12. 18:13
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!" - szerintem nem érdemes a kigyót-békát kiabálokkal foglalkoznod.


Nem gondolom, hogy ettől idióta lenne-dehát mindenki magából indul ki. Nem hónapokkal előbb szeretne szülni.

Kicsit lehet, önzően hangzik a kérése. Ő tudja.


És, hogy a kérdésedre is válaszoljak-előttem már írták, málnalevél tea, homeós bogyók -ezeket már mind szedheted, ihatod, hiszen a 36. héttől ajánlják is őket.

Én szedem a bogyót már vagy 3 hete, sétálok sokat, takarítok (hátha megunja)-de semmi. Mondjuk én konkrétan túl hordani nem szeretném, de azt hiszem az lesz.

Holnapra vagyok kiírva, és úgy néz ki a boszorka még maradna.


A baba dönt, úgy néz ki:)

Akkor is ajándék, ha később születik (és kitudja, lehet, hogy meg is születik addig minden "erőfeszítésed" nélkül).

2008. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
46%
te IDIOTA ir valaki hogy a 34héten ő is ezt akarja.ő is Idióta
2008. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne idegeskedj,mert tényleg beindul a szülés.Megsem kell ilyeneket hallgatni.Ha császározni fognak mindenképp akkor miért akkarod hogy beinduljon a szülés?Olvastam hogy az orvosod nem akkar kickáztatni.Nekem is az első baba későn jött 41 hetessen,hiába csináltam bármit,végül aztán elindították a szülést.Olvastam a többi kommentet,én úgy vettem ki hogy a 34 hétre a szülés nem rád vonatkozik,mert írt egy 34 hetes kismama,hogy neki is jobb volna ha már a babó kintvolna,szerintem rá értették amit írtak.Kicsit azért megkell gondolni mi a véleményük egy idegenről,na én még soha nem mondtam le senkit,pedig vannak akik nagyobb hülyeséget kérdeznek.Boldog babavárást!!!
2008. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
azért érdekelnek ezek a trükkök,mert hátha beindul a szülés és természetesen is megpróbálhatok szűlni
2008. máj. 12. 21:00
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

Az IQ szint lenyűgöz, amit egyesek produkálnak-mint a kocsisok.

Honnan ez a "rengeteg" ész??

A szókincsed mindenesetre nem áll a helyzet magaslatán. Inkább azt gyarapítsd, semhogy másokat folyton lehúzol.


Nem az az idióta aki ilyet kérdez, az az idióta aki...-TE! egyszerű.


Komolyan, szerintem inkább neked ne legyen gyereked-soha!

Ha meg van, hát sajnálom őt. Téged nem tudlak, bár nagy bűntetés vagy magadnak.

2008. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Holnap vegyél homeós bogyót, teát és edd-idd. Minden nap.

Hátha segít,és szülhetsz természetesen is.

2008. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem szülhetsz simán attól még,hogy volt egy császárod.

Nekem is volt,és szültem simán is.És most is simán szeretnék,ha nem lesz gond.

Egyébként a lányommal a 42 hét végén indítottak,pedig minden ismert trükköt bevetettünk,hogy siettessük mikor már lejárt az ideje.

De az nem normális aki egy koraszülött gyereket akar,az valóban egy "IDIÓTA" és nem való neki gyerek,de valószínű hogy a párja sem véletlenül lépett le.


Üdv

2008. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia én vagyok az aki kérdezte a császárt.Nekem ezeket ajálották hogy beinduljon a szülésem.Szex napi 2-3 alkalommal,egy jó meleg 30 perces fürdő.Nekem sajnos nem indult be a szülésem semmitől,42 hétben indították be.A barátnőm is császár után rendessen szült,szerintem sikerülhet neked is.Ne idegeskedj sokan nem tudják a szavakat használni!!!!
2008. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!