Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel tudnám beinditani a...

Mivel tudnám beinditani a szülésemet?

Figyelt kérdés
2008 május 25re vagyok kiírva (császároznak) annyira szeretném ha 10 nappal előbb születne a babám, őt kapnám szülinapomra: (május 15)
2008. máj. 11. 19:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
te fas.sz.opó 38 hetes vagyok és nekem ne kivánj olyat hogy ne legyen gyerekem
2008. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

köszi azoknak akik 21.08-kor és 22.16-kor írtak!!

látom ti megértettétek hogy miért is kérdeztem ilyet.a védőnő szerint 17.-ére várjam a babót.

A többi idiótázó parasztnak:22 éves vagyok van egy kisfiam,ő már 3 éves,egészséges,18kg,fejlett és több iq-val rendelkezik mint ti!Ha a 40.héten szülném meg a babómat az miért koraszülés????????????

2008. máj. 13. 09:19
 33/39 A kérdező kommentje:
ne egymásnak írjatok hanem nekem
2008. máj. 13. 09:32
 34/39 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdező!


Én írtam azt amit úgy írtam alá hogy 1 hónapos úrfi anyukája, aztán meg a cinikuskodónak a választ. én is fiatal vagyok, 21 éves. Sokat, nagyon sokat érzékeltették velem nagyokosok, hogy én "csitri" mit sem tudhatok az anyaságról,meg így meg úgy. Ne töődj senkivel aki bántani akar, undorító hogy egyesek egy utolsó heteiben levő kismamával szemben ilyen hangnemet engedjenek meg maguknak!

A várandósok teájának receptje: 2 adag málnalevél, 2 adak orbáncfű, 1 adag csalánlevél, 1 adag zsurló, 1 adag cickafarkfű, 1 adag zsálya. ezeket keverd össze, és kb 1 litert igyál meg naponta, 2 ek. kell a keverékből ennyi vízhez.

Homeo bogyó: cimicifuga (méhszájpuhító), és pulsatilla (lelkiekben segít). Ezek elvileg nem beindítják a szülést,hanem felkészítik rá a szervezetet. A beindítókat már leírtem ( fürdő,szex, mozgás, fahéj, szegfűszeg)

Hajrá!

Még annyi, hogy ha van kedved írd majd meg privátba, hogy mi a helyzet.

szia!

2008. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

szia 1hónapos úrfi anyukája!Reggel a medencecsontom majd szét szakadt,ott lent olyan érzéseim vannak néha mintha jönne ki a baba,3 napja görcsöl a hasam,fáj a derekam,a melleim feszűlnek, hányingerem is van de jól vagyok!!:-)

Szerintem már nagyon jönne ki a babó csak nemtudok kitágulni.az elsö babámmal sem tudtam.Ha a sexet nem is de a teát kipróbálom!!!

2008. máj. 13. 13:07
 36/39 anonim ***** válasza:
48%

a 38 hetes kismama nagyon inteligens lehet.

Nagyon sajnálom szerencsétlen gyerekét.

Minek az ilyennek gyerek???

Hiszen majd viselkedni sem tudod megtanítani,ha te magad is ennyire ostoba vagy.

Egy jó tanács a gyerek érdekében:ADD ÖRÖKBE!!!!jobban jár szegény.

2008. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
add örökbe te a tied te görény.nem ennek a szerencsátlennek irtam hanem annak aki 34 hetesen akarja megszülni
2008. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
1 hónapos urfi anyukája szerint beszéld rá a babát, hogy szülessen már meg. :DDDDD Ekkora hülyeséget! Remélem szegény úrfi nem az anyja eszét örökölte.
2008. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Fura egy ötlet, hogy pont a szülinapodra essen a születése. Szóval ne legyen saját szülinapja, ami a családon belül csak az övé? Hát, Te tudod. A babám június 27-re van kiírva, az én szülinapom július 7-e, de őszintén szólva nem az érdekel, hogy melyik napon születik, hanem hogy ne legyen koraszülött, a többi nem érdekes. Hidd el, ha meglesz, ez már nem fog többé érdekelni. Viszont ha a házi praktikák révén valami komplikáció lép fel, és maradandó eredménye lesz, akkor hogy számolsz el a lelkiismereteddel? ÖDnts megfontoltan, de azt tedd, ami a babádnak a legjobb, Ő a legfonotsabb, ugye?

2008. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!