Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel tudnám beinditani a...

Mivel tudnám beinditani a szülésemet?

Figyelt kérdés
2008 május 25re vagyok kiírva (császároznak) annyira szeretném ha 10 nappal előbb születne a babám, őt kapnám szülinapomra: (május 15)
2008. máj. 11. 19:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
62%

Szia! nem kell cinikuskodni, (én írtam ezt a megdöbbentő választ). olvasd el újra. A természetes szülésről meg kérlek ne nekem mesélj ( alternatív szobábban, természetesen, minden beavatkozás nélkül, vízben, gátmetszés nélkül és térden szültem 41 hetesen, mert valóban a baba érdeke a legelsők és legfonotosabbak!!!!!)

De bajt nem fog okozni azzal ha kipróbálja ezeket, ezt is értsd meg te kérlek. Mi sokkal nagyobb bajd okozunk, ha "bántjuk", és a benne keletkező rossz érzést átadja tudat alatt a babájának.

Elnézést az offolásért, hiszen ezt most nem a kérdezőnek írtam válaszként, de szeretném picit megmutatni, hogy nem csak végletek láteznek.

2008. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
68%

Szia.Én is allig vártam hogy megszülessen a lányom.Én jan 1 re voltam kiírva, igaz szilveszterkor akartam szülni, de karácsonyra meglett.Én előtte este jó melegvízbe fürödtem, és a párommal összebújtunk.szerintem ezek voltak a szülés okai, meg persze a 39. hét. :)

Ha előbb szeretnél szülni, az a te dolgod.Ne vedd a szívedre a sok bugyuta embert.

2008. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
38%
nem hiszem hogy ennyire sok itt a buta ember.gondolkozzatok már.ez a nő idióta és kész.
2008. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
65%

szia!

szerintem természetes, hogy nagyon várod a babádat, akár a szülinapodra. én is szeretném , ha hamarabb kibújna babó, mert én meg nagyon sokat idegeskedem (most mentünk szét a gyerek apjával...) , ezért úgy érzem, jobb lenne neki kint. én mondogatom neki, hogy lassan ki kellene bújni anya hasából, hátha hallgat az anyjára. :) amit javasoltak fürdő ilyesmi szerintem próbáld ki nyugodtan. az meg hogy vki idiótázik...most erre mit mondjak? itt vannak olyan sokkal megdöbbentőbb kérdések, amik komoly erkölcsi és etikai problémát latolgatnak, de ez egy kérdezős oldal és mindenki azt kérdez amit akar, választ vár, nem pedig kioktatást stb. ne foglalkozz vele.

minden jót és kellemes babázást,

üdv

34 hetes mami

2008. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Én ápr. 21-re voltam kiírva az anyukám 50. szülinapja volt ápr. 11-én. Még április 11-én 4 órakor értem haza a tortával meg a virágokkal hogy készülünk a szülinapi meglepire eközben anyukám fodrásznál volt, leültem még a gép elé hogy megnézzem az emaileimet, felálltam és kiloccsant a magzatvizem, ez volt fél 5-kor, és mentünk szülni 23:45-kor meglett a gyönyörű kislányom. de ajánlhaton a málnalevélteát én 9-én kezdtem el inni hát hogy annak hatására jött e elöbb azt nem tudom, de pszihés alapon is nagyon be lehet folyásolni. Ja és még annyi hogy a tesom fia is ápr. 11-én jött a világra 3 évvel ezelött. Lehet hogy csak véletlen de én nem hiszem. Könnyü szülést.

2008. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%

Nem hiszem el,hogy mennyi ostoba ember van!!!

34 hetesen akarod megszülni a gyerekedet,te IDIÓTA!!!!!!!!

És ha valami baja lesz????!!!!

Minek nektek gyerek?????

Aki meg a fél életét adná hogy lehessen neki,az meg nem szülhet:(((((((

2008. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
40%
na ugye mennyi idióta van erröl irok tegnap óta.
2008. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem tud számolni az ne IDIÓTÁZZON másokat! Igaza van az előttem írónak tényleg sok idióta van, hogy még mindig ezzel foglalkozik tegnap óta, de engem felháborít hogy azért mert valaki feltesz egy kérdést amivel esetleg mások nem értenek egyet, ők veszik maguknak a bátorságot, hogy pocskondiázzák, idiótázzák! Ha nem tud valaki normálisan válaszolni az inkább ne írjon semmit!!!! Te pedig kedves kérdező ne törődj az ilyen "jóindulatú" emberekkel!
2008. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
76%
Szia ne haragudj,de én is kivagyok írva Május 28,és a páromnak Május 18 van szülinapja,most akkor mi volna velem ha így gondolkoznák.A babának igenis jó helye van ott bent,nem véletlenül van az időpont megadva.Nekem mindegy hogy mikkor születik meg mert akkor is egy gyönyörű ajéndéka lessz a páromnak csak 2 héttel később.
2008. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

1.tényleg nem a kommentek érdekeltek hanem a tanácsok!!!

2.ez már a 2.babám és már az elején azt mondta hogy császáros lesz mert az első is az volt és hogy nem fog kockáztatni a sebbel kapcsolatban

2008. máj. 12. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!