Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termeszetes vagy csaszar?

Termeszetes vagy csaszar?

Figyelt kérdés
Mikor mehetek haza gyorsabban a korhazbol ha csaaszaroznak vagy ha termeszetes szulest valasztom? Rosszul vagyok meg a gondolattol is hogy korhazba kell mennem. De otthon nem szulhetek /tudom hogy van ilyen, de a ferjem hallani sem akar rola/. Es tudom hogy a nok nem szeretik a csaszart, sot! De nem max 1 napot birok ki ott utana biztos haza megyek. Az orvos azt mondta 3 nap de annyit biztos nem maradok ott.
2012. szept. 3. 10:02
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Nem mondanam hogy hisztis vagyok. Ez valami betegseg lehet nalam, mar kicsi korom ota. Koze lehet a szuleim halalahoz mert mind ketto gyorsan 1-2 nap utan a korhazban haltak meg es engem a noverem mindkettohoz bevitt /agyverzes, rak/. Es meg csak latogatoba sem mentem soha senkihez korhazba. Amugy egy privat korhazba fogok szulni egyedul leszek egy szobaba vagyis a ferjemmel mert ott alszik velem akar 1 akar 3 napot kell ott lennem. De mar a gondolattol is rosszul vagyok.
2012. szept. 3. 10:38
 12/44 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A legtöbb kórházban van baba-mama szoba amiért igaz ki kell csengetni egy kis összeget ahol egyedül lehetsz csak te a babáddal és senki más.

Otthon is szerintem csak pihennél az első napokban, ezt egy ilyen szobában is megteheted.

A babát is kinn hagyják nálad és csak a fürdésre és a kötelező vizsgálatokra viszik el tőled.

Mikor én szültem akkor ott s volt egy anyuka aki úgy nyilatkozott mint te, és külön szobában volt a babájával és a férje is egész nap benn volt vele(közalkalmazott volt az anyuka).

Ha jól tudom egy ilyen szoba ára naponta 10.000 ft vagy annál sokkal több.

2012. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%
Na ez az! Privát kórházban is leszel, csak a férjed és mosolygós, kedves nővérke, viszonylag jó kaja. Az "átlag" szülészeten van egy ált. leharcolt mosdó, 3-4 (vagy több főre), egyátalán nem kedves csecsemősök és ált. rossz ízű, kevés kaja. Na, ezt elhiszem ha nehezen bírja vki, mert én se rajongtam érte,....de valahogy kibírtam. Nade privát kórház, privi szoba....ááááá, na ne tessék már ennyire félni!:)
2012. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
82%

Mi olyan rémes a kórházban hogy 3napot nem tudsz ott eltölteni,főleg hogy ott lesz a kisbabád???

Mert ha heteket lennél ott mert beteg vagy azt megértem! Másoknak (sajnos) beteg lesz a picijük,és akár hónapokat is a kórházban vannak vele,te meg rinyálsz pár nap miatt!

Mi lenne veled ha komoly bajod lenne? Inkább nem hagyod hogy bent tartsanak,és megműtsenek mert nem bírsz kórházban lenni?!


Én császáros voltam és 3,5napot töltöttünk kórházban. De minket hamarabb hazaengedtek,mert sem nekem sem a babának nem volt semmi bajunk. Kellett a hely mert akkortájt rengeteg szülés volt.:)Amúgy 5napig kellett volna ott lenni.


Hát ne haragudj de ez nagyon önző,és hisztis hozzáállás!!!

2012. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a gonddal miért nem jársz orvoshoz???

Nekem már az is fura hogy valaki (kényszerből)látogatja a beteg hozzátartozóját a kórházban!

Apám is rákban halt meg a kórházban. Ahogy sok rokonom. 12éves koromtól rengeteget jártam hozzá kórházba(sajnos),de e miatt nem lett kórházfóbiám!

2012. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Sajnalom, hogy igy latjatok, de ettol meg mindig nem erzem magam hisztisnek. Fizikailag rosszul vagyok meg a gondolatatol is hogy korhazba kell mennem /es nem fontos hogy magan/. Egyedul meg az utcara sem megyek ki ha nem fontos /es akkor most irhatjatok, hogy egy ilyen nonek minek gyerek - egy cseppet sem erdekel/.

Csupan csak tudni szerettem volna hogy kit mikor engedtek haza a korhazbol. Olvastam egy cikket hogy szules utan egy nappal haza engedtek egy anyukat met a korhazban nem volt viz... akkor csak van esely hogy haza mehetek

2012. szept. 3. 10:54
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
persze h hazamehetsz előbb, max neked vagy a gyerekednek baja lesz, aztán hibáztathatod magad életed végéig! ha te hazamész saját felelősségre, a babát biztos nem viheted magaddal, ebben az esetben pedig többet jelent az h hazamenj mert nem birod a kórházat, mint hogy a pár napos/órás babáddal legyél????? nekem eszembe sem jutott volna idő előtt "hazakéredzkedni". nem tudom egyesek hogy lehetnek ilyen felelőtlenek.
2012. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Te jó ég már ne is haragudj,de neked orvos kell! És ezt nem rosszindulatból írom,de pánikbeteg vagy legalábbis van valami a leírtak alapján.

Ha egyedül még az utcára sem mész ki,hogy fogod a babádat ellátni??? Hogy viszed majd orvoshoz? Oltásra? Vagy mindig lesz veled valaki,vagy megkérsz mást tegye meg???

2012. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Az anyosom velunk el vagyis egy kozos teleken van a hazunk. Es mondjuk a kozeli boltba kimegyek ha valami fontos, de posta plaza.... csak a ferjemmel anyosommal ....

Ha a babaval orvoshoz kell menni majd valaki elkiser.

Voltam orvosnal de mindegyik gyogyszert irt fel amitol olyan voltam mintha reszeg lettem volna, igy nem szedtem es nem is jarok dokihoz. Amugy semmi bajom csak olyan helyre nem megyek ahol sok ember van

2012. szept. 3. 11:11
 20/44 anonim ***** válasza:

Szerinted mit írjon fel az orvos ha nem gyógyszert??? És te önkényesen nem szeded be? Akkor mitől vársz javulást? Nem varázsló hogy 1x odamész és elmúlik a gondod! Nincs semmi bajod?! Dehogy nincs!!! Vagy lehet hogy neked ez így kényelmes,mert tenni is kéne az ügy érdekében!!!


Ne agy isten lehet még olyan mikor senki nem fog tudni kísérgetni,akkor mi lesz veled???

2012. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!