Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termeszetes vagy csaszar?

Termeszetes vagy csaszar?

Figyelt kérdés
Mikor mehetek haza gyorsabban a korhazbol ha csaaszaroznak vagy ha termeszetes szulest valasztom? Rosszul vagyok meg a gondolattol is hogy korhazba kell mennem. De otthon nem szulhetek /tudom hogy van ilyen, de a ferjem hallani sem akar rola/. Es tudom hogy a nok nem szeretik a csaszart, sot! De nem max 1 napot birok ki ott utana biztos haza megyek. Az orvos azt mondta 3 nap de annyit biztos nem maradok ott.
2012. szept. 3. 10:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy a kórházban töltött X nap legkevesebb, amit ki kell bírnod a babádért.Nem is értem, hogy miért ez a legnagyobb problémád.Ha haza mégy, a baba meg bent marad még, hogy fogod érezni magad?Kérj magadnak egy ágyas szobát, ha nem bírod az embereket.
2012. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem igazán érdekel hogy milyen kórházban fog szülni, hanem egyátalán az hogy ez a legnagyobb problémája és még be mer vállalni egy babát. Sokkal gázosabb helyzetek lesznek még. Mi lesz ha a babával kell kórházba menni? Megy a férje?

Én államiban szültem, nem állítom hogy nem vártam a hazatérés napját, de sztem simán ki lehet bírni, és ha vkinek ilyen baja van hogy ezt nem bírja ilyen szinten kezeltesse magát!

2012. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, akkor tényleg nyavajgásnak is tűnhet, amit a kérdező ír. De akkor a víziszonyosokra és és az entomofobiában szenvedőkre is legyinteni kell, hogy mit nyavajognak, miért kellene félni egy cserebogártól, vagy egy vízzel teli medencétől? A kérdező a kórháztól fél, tök mindegy, hogy privát meg külön szoba, akkor is kórház.


Azt mondjuk én sem értem, hogy miért nem evidens a természetes szülés, ha minél előbb haza akar menni. De mondjuk az sem tiszta, valaki miért írna ki csak úgy heccből egy ilyen kérdést.


Különben meg még talán azok a felvetések is jogosak, hogy miként lehet gondoskodni egy babáról ilyen-olyan fóbiák mellett...De talán nem ilyen rosszindulatú, acsarkodós stílusban kellene leírni...(Pluszban nem is ez volt a kérdés, mindegy, itt a GYK-n ezt már szóvá sem teszem.)

2012. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
65%

pánikbeteg vagy? akkor minek gyerek? ne haragudj, de azzal a gyerekkel bizony emberek és gyerekek közé kell járni.

a kórházból hazamehetsz saját felelősségre, de a baba 72 órát ott kell h maradjon. Addig illene megszoptatni is pl.

2012. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!