Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termeszetes vagy csaszar?

Termeszetes vagy csaszar?

Figyelt kérdés
Mikor mehetek haza gyorsabban a korhazbol ha csaaszaroznak vagy ha termeszetes szulest valasztom? Rosszul vagyok meg a gondolattol is hogy korhazba kell mennem. De otthon nem szulhetek /tudom hogy van ilyen, de a ferjem hallani sem akar rola/. Es tudom hogy a nok nem szeretik a csaszart, sot! De nem max 1 napot birok ki ott utana biztos haza megyek. Az orvos azt mondta 3 nap de annyit biztos nem maradok ott.
2012. szept. 3. 10:02
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%

Királylány!

ha szerencsés vagy,semmi komplikáció sem veled sem a babával akkor is KELL h 3 napig bent légy. ha meg császároznak,akkor 5 nap is lesz. nem mehetsz haza! a gyereket meg tuti nem viheted el vagy h gondoltad hazamész és ő meg bent marad? és ha -ne adj isten!!!- valami nem okés és napokig-hetekig bent kell maradnotok?

remélem mikor megszületik a babád,ő lesz számodra az első nem saját magad,mert így szegénynek elég sanyarú élete lesz melletted

2012. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%

semmi bajod,csak nembírrod a zárt tereket.semmi bajod,csak nem bírod az embereket. semmi bajod csak nem bírod a kórházakat. sztem sürgősen kezeltesd magad,mert ha bármi történik a babáddal és nincs aki kísérgesen,te meg nem vagy képes elmenni vele orvoshoz,akkor azzal veszélyezteted őt!!!!


amúgy: ha te haza is mehetsz,gyereket tuti nem adják oda neked

2012. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Ha 18 ora elott megszuletik a baba 72 ora mulva jogod van a babaddal egyutt elhagyni a korhazat.

Utana olvastam egy picit a neten.

Melleseleg koszonom szepen mindenkinek hogy igy agodtok a babamert es ertem is de nem kell megleszunk

2012. szept. 3. 12:18
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Igy van valahogy, a noveremet ket nap utan haza kultek a megyei korhazbol mert kellett az agy igy is 9!en voltak egy szobaba.Szerintem egy magan korhazban meg egy hetet is maradt volna. Igaz neki a 3. babaja volt es minden oke is volt veluk.
2012. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted a 72 óra hány nap?

Igen 72 óra után a legtöbb kórházból haza engednek:-)

2012. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Es ami meg jobb ambulans szules, na ettol egnek fog allni a hajatok hogy milyen roha.. szulok vannak a foldon...
2012. szept. 3. 12:44
 27/44 anonim ***** válasza:
80%

Na ez az! Privát kórházban is leszel, csak a férjed és mosolygós, kedves nővérke, viszonylag jó kaja.


Szerintem itt valakik irigyek.


Te meg kedves kerdeso inkabb fel sem tetted volna a kerdesed, menj a privat korhazba a privat orvos legjobb baratodhoz es beszeld meg vele - ja! felsz kimenni az utcara?


OTTHONSZULES utana psyihiatria

2012. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
84%
Először inkább pszichiáterhez mentél volna mint szülni!
2012. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is ki kellett volna vizsgáltatnod magad a babavárás előtt. Nem is értem miért kell az ilyen embereknek gyereket vállalni. A babával sem fogsz soha sehova menni? Mi lesz ha nem lesz anyóspajtás. Vesztek fel biztonsági őrt? Ha ez a kérdés nem kamu, sürgősen keress fel egy pszichiátert. Ja amúgy meg a szülés formája szerintem nem választás kérdése (normális esetben, de a tied már rég nem az)!
2012. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Írtak neked közel 30-an, de kíváncsi lennék, ha 1 nap után benn hagyod a kórházban, hogy akarod rendesen szoptatni? Tudod szülés után 1-2 nappal tejbelövellés, az előtej nagyon, nagyon, nagyon fontos a babának. Ha nem szoptatsz, és rendesen nem tudod lefejni majd tejlázat kapsz... és egyáltalán,volna szíved otthagyni egy olyan kis védtelen emberkét aki a TE gyereked, 9 hónapig benned volt a te lélegzetedhez, hangodhoz van hozzászokva.... huh ne haragudj de tényleg orvosi eset vagy. Azokat a bogyókat nem 1-2 hétig kell ám szedni. Az antidepresszánsokhoz, és hangulatjavítókhoz az ember leg gyorsabban min. 6 hét alatt szokik hozzá. Anyukám sajna azokon él tapasztalat. Anya leszel, és ez önfeláldozással is jár. A gyereked legyen az első!
2012. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!