Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztél, mikor megtudtad,...

Mit éreztél, mikor megtudtad, hogy az UTOLSÓ tolófájás következik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én olyan gyorsan túlvoltam a tolásrészén, hogy 3-at nyomtam összesen és kint volt a fiam :D Pedig első baba, a doki meg is dícsért, hogy milyen erőseket nyomtam, pedig hát ez nem tudatos volt természetesen, jött magától. :)
2012. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam melyik lesz az utolsó, csak, mikor a doki szólt, hogy már ne nyomjak. Akkor az első ami eszembe ötlött, hogy túl vagyok rajta. Aztán jött életem leghosszabb 5 másodperce, mikor arra vártam, hogy felsírjon. Annál szebb muzsikát még életemben nem hallottam.
2012. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg nem értem, miért kellett engem (csak engem) lepontozni.

3-as voltam

2012. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Első baba kicsit nehezen jött, nem is éreztem rá igazán a nyomásra, de mikor mondta a doki, hogy 2nyomás,5perc és megvan a baba... akkor azt gondoltam, "te tiszta hülye vagy!!" hogy lenne már kint- semmit nem éreztem belőle, hogy kb hol tarthat.. de tényleg két nyomás volt és 5perc... :)

2.nál 2nyomásból volt meg a baba, és éreztem, hogy megindul és első nyomásra a feje kint volt, szóval fel sem tudtam rá készülni.

3.nál meg nyomtam mint a süket az ajtót.... :) Nem jött a baba. 10perc után mondta a doki, hogy nem jön, nem jól illeszkedik a feje, és ő is hiába próbálja a méhszájat tartani nyomás közben nem jön- szóval forduljak oldalra és egy fájást úgy csináljak végig.... hu de iszonyatosan rossssz volt. Utána visszafordultam, és egy nyomásra megindult és kicsúszott a feje, utána csak lihetgem kicsit még már rakták is rám. :)))

Akkor már éreztem, hogy minden oké- és jött is a drágám.

2012. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondta a doki hogy az utolsó lesz. Talán jobb is így, mivel amikor kicsúszott nem azt éreztem hogy már kint van. Abból vettem észre hogy túl vagyok rajta hogy felsírt. És akkor tudatosult bennem hogy kész, vége, túl vagyok rajta pedig azt hittem hogy még baromi messze van a vége. Semmit nem mondtak hol tartunk. Nem tudtam mennyi ideig tart és leírhatatlanul jó érzés volt hogy kint van. :)


4 hetes fiúcska anyukája

2012. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 porcukormókus ***** válasza:
Azt, hogy kamuznak, hogy kicsit fellelkesítsenek.. Mondtam is nekik, hogy jaa, persze... Akkor mondta a szülésznő, hogyha nem hiszem , tegyem oda a kezem, mert már látszik a hajas a buksija, meg tudom simizni.. Hát inkább kihagytam, és nyomtam egy utolsót.. :)
2012. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!