Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülnétek arab férfinak?

Ti szülnétek arab férfinak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 21:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
73%
Őszinte leszek nem vagyok rasszista távol álljon tőllem, hogy bárkit is a származása után ítéljek meg, hiszen nincs két egyforma kutya sem. De és ami a legfontosabb nem szülnék és nem is jönnék össze arab származású férfival. Mélyen elítélem ahogy a nőkkel bánnak, én ezt biztosan nem tűrném el.
2012. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%

Greti 86


Mindegyik így kezdődik. Ő a szerelmem, az igazi, gyereket akarok szülni neki, stb. Jól is megy minden, amíg itt élnek Európában. De a családja egyszer csak elkezdi nyaggatni, h menjetek gyakrabban. A család persze nagyon kedvesen fog viselkedni, mindenki nyájas, mézes-mázos lesz. Aztán elkezdik a pasinak mondogatni, h menjen haza, mert ott hazája, a nagy család, a gyereknek kellenek a gyökerek, a vallási neveltetés stb. Pasi költözik, szerelmes tyúk megy utána. Gyerek megszületik. Anyuka jönne Európába látogatóba. Család nem engedi, csak úgy, h ő megy, a gyerek marad.

Utána meg lehet sírni a Zertéelklubnak meg a tv2-nek, h menrsenek ki abból az országból...

2012. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem szülnék és kapcsolatot sem keresnék vele. Nekem is a lányom nélkül soha... c. film jutott eszembe. Sajna még mindig valóság. Két ismerősöm is van az egyik egy arabhoz ment hozzá, egyetemet végzett minden ok, aztn hazamnetek és jött a fekete leves. A másik egyetem alatt ismerkedett meg egy afrikai négerrel, hozzá ment (azt nem tudom melyik ország) elmentek afrikába fél évig még adott hírt magáról (elég szomorú dolgokat -verés, szabadságát korlátozzák, ha úgy van a férje kölcsön adja szexuális dolgokra más pasiknak amihez neki semmi köze, ha ellenkezik jön a büntetés stb...)azóta semmi

Szóval nem.

2012. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. CSAK muszlim feleség szüljön arab férfinek!!!! Akkor egyezik a felfogás, az életvitel, minden közös. Ennyi. Fölösleges a szót szaporítani.

Házasságon kívül pláne soha, mert abból semmi nem lesz. Erkölcstelenségeket nem vállalnak be!!!

2012. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
elozo ott a lenyeg muszlim szuzlany hazassag utan is megbecsulik az valo hozajuk nem eu leha no aki olcso es eskuvo nelkul is szul.
2012. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
48%

sajnos rengeteg marhaságot írtatok össze az arabokról,látszik,hogy fogalmatok sincs az egészről:)

A kérdezőnek:

az én apám arab,ha gondolod szívesen segítek amiben tudok,privit is írhatsz.

2012. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
18%
Milyen sok bölcs ember van aki a híradásokra és filmekre alapozza tudását. Volt szerencsém ismerni arab férfiakat, igaz csak együtt dolgoztam velük, és nem voltunk kapcsolatban. Tény hogy nem olyanok mint mi, de tökéletesen megértettük egymást. Egyiknek ismertem a feleségét, nem panaszkodott...
2012. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinnem h azert mert vmennyire ismered a feleseget, majd el kezd panaszkodni. Kb 30 arab kozott eltunk, tehat nekem barki barmit mondhat roluk jot, a velemenyem nem valtozik.
2012. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%

27-es


Itt dolgoztál velük Európában? Persze, itt semmi gond nincs velük. Úgy élnek, mint az európaiak, mert be akarnak illeszkedni. a párkapcsolati gondok, a verés, a megalázás sem itt európában kezdődik, mert itt az itteni törvények ezeket tiltják. Majd az ő hazájukban. aholk a válás csak annyi(Kuvaitban), h 3x ki kell mondani, h elválok a feleségemtől. A feleségnek nem kell jelen lennie, bele sem kell egyeznie. És ennyi a válás.


Na tudjátok, ki kezdene arab pasival...akinek 6 anyja van, én biztos nem.

2012. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Én nem feltétlen azokra gondoltam, akik kinn házasodnak és szűzlányt vesznek el. Itt is nagyon sok muszlima van, aki 100% magyar, tehát nem bevándorló, vagyis áttért, azaz új muszlim, és pl előző házasságát még nem muszlimként kötötte. Na én rájuk is gondolok. Vagy azokra, akiknek gyermekük van és utána mondták ki a hitesküt. Ők eleve nem lehetnek szüzek. Van az iszlámban is "tabula rasa" tehát ide is vonatkozik a jó tanácsom: csak muszlim szüljön muslimnak. HÁZASSÁGBAN!!!!!!!!
2012. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!