Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülnétek arab férfinak?

Ti szülnétek arab férfinak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 21:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
nem. alapjáraton a hófehér bőrű, kékszemű, szőkék az eseteim más szóba se jöhet.
2012. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
20-30 éve ... ha vissza kerülnek a saját közegükbe ,minden európai szokást felül ír.Soha nem bíznék meg bennük. Nem rosszak ,mások és abból én nem kérek.
2012. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó írta le jól! Nem rosszak, de mások, és ha Európában európai módra viselkednek, amint visszakerülnek, rögötn arabok lesznek. Ne szülj, hanem menekülj!
2012. dec. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

Ha egzotikumot keresel, akkor inkább egy néger pasit! Arabnak SOHA SEM!

De ha mégis! AKár mióta ismered, soha, de soha NE MENJ KI a családjához!!!!!!!!!


Szóval inkább keress egy európai pasit magadnak!

2012. dec. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ahol en elek, rengeteg arab van. gusztustalan nep. az o vallasukban, egy feher not megeroszakolni NEM BUN. Es itt a legnagyobb a megeroszakolasi arany,nagyon magas. En pl felek toluk. 5-6 gyereket is szulnek ide, de csak a segelyert. Mar az 5!!!!! eves gyerek jatekgepfegyverrel es bottal uti a masikat! nem szulnek! Soha!!!!
2012. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, nem vagyok szerelmes arab férfiba, de valószínűleg ha a szívem az is lenne, az eszem és a vallásom is megvétózná.


Ám van egy barátnőm, aki kb. 1 éve házasodott össze egy pakisztánival, aki már nagyon szeretne közös gyereket, és a barátnőm is, csak még nem mert belevágni, főleg az anyagiak miatt, plusz már van egy kiskamasz gyereke, akit egyedülállóként kellett nevelnie és ez az apajelölt is sokat utazik munkájából kifolyólag. Egyébként a barátnőm ki is ment látogatóba a férje családjához pár hétre, nagyon rendesnek találta őket, szeretettel fogadták, és épségben vissza is jött. Bár a férfi liberális (a saját népéhez képest) természetesen nagyon sok a kulturális különbség köztük (kezdve ott, hogy a nőknek náluk nincs "túl sok" szavuk akármiben is) - de úgy gondolom, hogy az ő dolguk, hogy ezeket megoldják. Azért én drukkolok nekik, hogy ha már belevágtak, boldogan éljenek együtt.

2012. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
64%

Annyira jó lenne ha azok akik a "Lányom nélkül soha" c filmmel példáloznak, azok felfognák végre, hogy ez PERZSA és NEM ARAB vonatkozású.

Lehetetlen általánosítani egy népet vagy népcsoportot. Rólunk is mindenki azt hiszi, hogy Magyarországon mindenki roma, pedig nem így van.

A jól működő vegyes házasságokról nem hallunk mert nincs hírértéke, pedig ismerek arab - magyar vegyesházasságokat és 10-ből 7 kivállóan működik, ami nem igaz a magyar-magyar házasságokra.

Az a személyes véleményem, hogy a gyermekvállalás egyén függő, nem pedig a társadalmi hovatartozás függvénye.

2012. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Greti 86 válasza:
31%

Én IGEN! Na igen csak annak az egy személynek az én szerelmemnek aki Arab! És akit nagyon szeretek! Hisz nem azon múlik,hogy ki milyen nemzetiségű. Szerintem ha szerelmes vagy akkor nem érdekel semmi! Ne ítéljetek el senkit míg nem ismeritek meg!

Üdv:

Melinda

2012. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
84%
A társadalmi hovatartozás igen is fontos , az határozza meg milyen értékek szerint élsz. Teljesen mindegy arab vagy perzsa vagy fekete afrikai ,nem európai értékrend.
2012. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze h mki maskepp latja, foleg egy olyan ember, aki szerelmes. Csak nehogy csalodjon.. Nem valtozik a felfogasuk, "veruk",mert ebben nottek fel, nekik olyan dolgok a termeszetesek, amik nekunk mar tul sok. Persze, ne itelkezzunk, viselkedjenek csak ugy ahogy,eroszakoljak csak a noket,de ismetlem:ne itelkezzunk... Aha.. hogyne. Akiknel nem bun a vallasuk szerint sokminden, ami bennunk felhaborodast kelt, azt igenis elitelem. itt elek kozottuk. Elkoltoztunk,mert a babakocsinkat kovel dobaltak es a ferfiak vetkoztettek a szemukkel. Gusztustalanok!!!!
2012. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!