Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem büntetik a várandóss...

Miért nem büntetik a várandósság alatt dohányzókat?

Figyelt kérdés

A múltkor a szülészeten jártam, 14-18 éves leendő anyukák csoportosan pöfékeltek, nagy pocakkal. Miért nem szól közbe a gyámhatóság, a terhes "nőt" meg miért nem ítélik börtönbüntetésre a leendő gyermek veszélyeztetése miatt?


(Előre látom, hogy majd jönnek a liberális "nők" válaszai, hogy az az ő teste és azt csinál vele, amit akar, senkinek semmi köze hozzá...)



2013. jan. 4. 16:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
62%
A kedvezményeket nem a gyerekek veszik igénybe... Hanem az igénytelen, önző, legalja "szülők".
2013. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
34%
17.47-es vagyok.Még azt hozzá tenném h anyukám is dohányzott mind a hármónkkal.Attól függetlenül kiváló anya!Mindent megadott nekünk amit csak tudott, főleg szeretetet!Imádjuk mi is és az unokái is!Akkor őt is börtönbe zárattad volna, mi meg mentünk volna intézetbe vagy mi?Csak azért mert annyi bűne volt hogy dohányzott?Nem minden anya szar anya azért mert dohányzik!Hidd el én sem értem h miért nem teszik le mert én is le tudtam tenni de azért ezt az oldalát is nézni kellene a dolognak!
2013. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
43%
Ha szeretne az anyád, nem bagózott volna, míg a "szíve alatt" hordott.
2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
81%
Számomra nem jó anya az, aki képtelen letenni a cigit a gyereke kedvéért, ahogy az elsővel is egyetértek, legalább olyan súlyos veszélyeztetés a mértéktelen kajálás és a túlsúlyos kétévesek továbbetetése is. Ha már ilyesmiben gondolkodunk, ezek is tökéletesen ugyanez a kategória. Én személy szerint örülnék, ha lenne ilyen törvény.
2013. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
24%

Undorító egy vélemény volt ez tőled, utolsó.

Ne akarjad te látatlanul megmondani, hogy szerinted szerette-e őt az anyja vagy nem.

2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó előtti.
2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
84%
Én nem adnék nekik eü ellátást csak ha fizetik. Ha nem járnak pedig elvenni a gyereket,mert veszélyezteti.Aztán lehet tovább pöfékelni.
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
31%
Imádom az ilyen kérdéseket,amikből csak veszekedés lesz. Miért kell MINDIG a másikkal foglalkozni? Miért nem lehet ezen elmélázni magadban,vagy kibeszélni a pároddal/barátaiddal? Tudja jól mindenki,hogy ezek a kérdések veszekedéseket vonnak maguk után,mert mindenkinek van egy véleménye,ami ugyebár tuti,hogy nem egyezik a másikéval. Két csoport alakul ilyenkor,az egyik támad,a másik hárít,magyaráz. Mindenki próbálja meggyőzni az ellenkező tábort a saját igazáról... Hogy miért nem büntetik? Ki tudja. Majd talán egyszer fogják. Akinek jól esik,hogy szívja és nincs benne bűntudat,az szívja. Akkor is szívná,ha büntetnék,max akkor nem a kórház előtt,nem az utcán,hanem otthon. Ennyi.
2013. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

Szerintem itt szó nem volt ismeretlen minősítgetésről, a leírtak alapján hangzott el néhány vélemény. Ami más, mint itt néhány válaszolóé.


Nem attól szép a világ, hogy mások vagyunk?

2013. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim válasza:
47%

számomra a "legszebb" látvány az volt, mikorén nagykabátban siettem haza éjszaka, és jött velem szembe egy 15 cm-es tűsarkú szandált viselő miniszoknyás pántnélküli felsős kb 15 éves nagyon vékony, mégis 8 hónapos pocakméretekkel rendelkező lány, egyik kezében pezsgősüveg a másikban cigi..

kicsit off

amúgy én is ellenzem! én letudtam rakni, azzal a tudattal, hogy nem fogom a magzatom egészségét kockáztatni. egy emberi életről van szó, majd ő eldönti ha felnő, hogy mérgezni akarja e magát vagy sem! remélem nem :)

2013. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!