Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem büntetik a várandóss...

Miért nem büntetik a várandósság alatt dohányzókat?

Figyelt kérdés

A múltkor a szülészeten jártam, 14-18 éves leendő anyukák csoportosan pöfékeltek, nagy pocakkal. Miért nem szól közbe a gyámhatóság, a terhes "nőt" meg miért nem ítélik börtönbüntetésre a leendő gyermek veszélyeztetése miatt?


(Előre látom, hogy majd jönnek a liberális "nők" válaszai, hogy az az ő teste és azt csinál vele, amit akar, senkinek semmi köze hozzá...)



2013. jan. 4. 16:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 Tom Benko ***** válasza:
0%
@49: Ezt nekem mondod?
2013. jan. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 Tom Benko ***** válasza:
0%
@50: Magzat. Nem egyén. Még nem. Majd az lesz. Még csak nem is külön élôlény. A jogait meg ne kezdjük boncolgatni, mert akkor itt csak flame lesz.
2013. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
A kismamának volt elég választási lehetősége a kefélés előtt. Fogamzásgától módszerek és gyógyszerek egész sora.
2013. jan. 23. 07:25
 54/56 A kérdező kommentje:

"Tom Benko válasza:


Soha nem értettem, miért jó egyeseknek mások magánéletében vájkálni. Azért nem büntetik, mert senkinek semmi köze hozzá, mit csinál bárki is a saját testével."


De nem a saját testével csinálja, te ostoba! Ha levágja a saját karját, az a SAJÁT TESTE, abba nem szól bele senki, csinálja nyugodtan! Ha öngyilkos lesz, azt is magával teszi, dögöljön meg aki hülye, de egy fejlődő ÚJ ÉLETET (ami már nem ő, csak benne van) nincs joga megölni!

2013. jan. 23. 07:34
 55/56 anonim ***** válasza:
35%

"A kismamának volt elég választási lehetősége a kefélés előtt"

Gratulálok Kérdező az intelligenciádhoz. Nem kellene erre a szintre süllyedni, mert ez már mindennek az alja.

A személyeskedést sem értem, miért kell elkezdeni. Hogy jössz Te ahhoz, hogy valakit ostobának nevezz, azért,mert nem egyezik a véleményetek? Ki vagy Te, hogy úgy gondolod, ezt megteheted?

2013. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Tom Benko ***** válasza:
0%
Akárhogy is erôlködsz, az ô saját teste.
2013. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!