Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, (vagy bárki) amikor...

Kismamik, (vagy bárki) amikor eljön a nagy pillanat, Ti beleegyeznétek, h egy vagy több gyakornok bent legyen, miközben szültök?

Figyelt kérdés
Elvégre a pályakezdőknek is valahol tapasztalatot kell szerezniük. Szülésznőnek tanulok, és 40 szülést kell önállóan levezetnünk 2,5 év alatt ahhoz, h megkapjuk a diplománkat. Ti bevállalnátok, h egy gyakornok vezesse le a szüléseteket, persze tapasztalt szakember felügyeletében? Vagy egyáltalán megengednétek, h bent legyen(legyenek)? Mert, ha jobban belegondolok,én sem biztos,h örülnék neki, ha egy csapat újonc kísérné végig a szülésemet, főleg nem az elsőt. Érdekelne a válaszotok, nem csak kismamiké. Én el sem tudom képzelni, h ki az aki beleegyezne, h egy szülésznő tanoncnál szüljön. Előre is köszönök minden hozzászólást!
2013. febr. 2. 15:31
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Azt én is bunkóságnak tatom, ha a kismamát nem kérdezik meg erről. Szegények tudom,h ilyenkor nagyn kiszolgáltatott állapotban vannak, de azért egy kérdést megérdemelnének.És azt is bunkóságnak tartom,amit írtál kedves utolsó válaszoló, h bement a tanuló és fintorgott. Ez természetes dolog és ha van egy kis melléktermék, ha nincs, ez mind akkor is természetes, nincs mit rajta fintorogni. Neked is köszi aa választ.
2013. febr. 4. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!