Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki kórház szülészetéről...

Uzsoki kórház szülészetéről vannak-e aktuális tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Üdv Mindenkinek! Valószínű, hogy az Uzsokiban szülöm meg a babámat szeptemberben. Érdekel azon anyukák tapasztalata, akik szintén ott szültek, vagy oda járnak gondozásra. Mindenre kíváncsi vagyok, ellátottság, hozzáállás, szülésznők, stb. Köszönöm szépen a válaszokat, sokat jelent, ha nálam tapasztaltabbaktól olvashatok.

#Uzsoki #szülészet.
2013. febr. 17. 10:18
1 2
 11/12 Oxi24 válasza:

Már elég rég nem írtatok ide, de remélem, valaki értesül az írásomról, és válaszol :)

Olyan problémám van, hogy én átjelentkeztem a XV. kerbe csak azért, hogy az Uzsokiba járhassak gondozásra és ott is szülhessek majd (nővérem lánya is oda járt, ott szült, semmi gond nem volt). Viszont ma felhívtam a kórházat és ott közölték velem, hogy ők egy kórház és nincs terhesgondozás náluk, járjak a területi sztk-ba, és majd ha már indul a szülés, menjek be a kórházba... ez nálatok hogy volt? Hogy tudtatok oda járni? Hogy kerültetek orvoshoz, ki "menedzselte" a terhességeteket? (Fogadott-nem fogadott orvos esetében is érdekelne). Köszi!

2013. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia Oxi, én a 14. kerületi sztk-ban voltam. Az Uzsokiban valóban nincs terhesgondozás, az sztk-ba kell elmenni első körben. De az viszont működik, hogy ha ismersz olyan orvost a kórházban, akihez szívesen árnál, felhívod, és megbeszéled vele. Fogalmam nincs, hogy van ez. Én márciusban bekerültem az Uzsokiba, mert elment a baba, és egy Dr. Tóth Richárd nevű fiatal, szimpatikus orvos műtött. Azzal váltunk el, hogy ha lesz egy köv. várandóságom, akkor nyugodtan keressem. Most ismét babát várok (4 hónap telt el)és valszeg őt fogom keresni. Az sztk-ban aki normális, az sztem a Baksay,ő vezet szülést az Uzsokiban úgy tudom. Szóval kezd a Baksaynál, aztán majd haladnak a dolgok. Minden jót kívánok szeretettel.
2013. aug. 11. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!